Futbolcu Nikos Tsoumanis aracında ölü bulunmuş oldu

Yunanistan futbolu bu sabah saatlerinde acı bir haberle sarsıldı. Makedonikos forması giyen 31 yaşındaki futbolcu Nikos Tsoumanis, park halindeki aracında ölü bulunmuş oldu.

Selanik’in ortalama altı mil cenup doğusunda, Kalamaria’daki Nea Krini Limanı’nın yakınında bulunan genç sol bek bir süredir polis tarafınca aranıyordu.

Yunan Devlet Ajansı AMNA’ya nazaran, adli ve tıbbi raporlar futbolcunun boğularak öldüğünü belirtiyor.

Daha ilkin Yunanistan’ın 21 yaş altı takımında da forma giyen ulusal oyuncunun ölümü ile ilgili Yunan polisi soruşturmaya devam edecek. Şüpheli bir ölümün olup olmadığını araştıran yetkililer ilk incelemede Tsoumanis’in boğazına plastik bir paketleme malzemesinin sıkıştığını belirledi.

Kendi hayatına son verdi iddiası

Müfettişler otopsi yapılana kadar tüm olasılıkları göz önünde bulunduracak. Yunan basınında Tsumanis’in kısa sürede bir arkadaşına ciddi mali sorun içinde bulunduğunu ve kendi hayatına son vermeyi düşündüğünü söylediği yazıldı. Arkadaşı verdiği demeçte, “Dün yürüyüşe çıkmıştı ve bir daha geri dönmedi” ifadelerini kullandı.

Oyuncunun cansız bedeni vaka yerinden çıkarıldıktan sonrasında çevredekiler aracın kaportasına çelenk koydu.

Tsoumanis, bu yaz Makedonikos’a imza atmıştı. Kulüp kariyeri süresince toplamda 126 maçta forma giyen genç oyuncu, dört gol attı ve üç asist kaydetti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *