Gazeteci Aslan Sayım, Deniz Akkaya’ya çok öfkeli oldu

Fix Radyo İstanbul radyosuna canlı bağlanan Aslan Sayım, Akkaya için şunları söylemiş oldu:

“İki sezondur Seren Serengil yardımıyla büyük zevkle izlediğim program şu an altüst olmuş durumda emin olun programın kalitesi yerlerde program yapımcısı Bilal Özbilge‘ye buradan sesleniyorum bu hanım kibriyle her kişiye yalnız eleştirmek için yorum yapıyor. Kendi geçmişine baksa sokağa çıkamaz fakat bizim Türkiye’de maalesef bu tip bayanlar anlı açık geziyor.

Geçmişinde ne haltlar yedi aslına bakarsan Google’da devamlı var hayır bu kadının kızı da Google’da annesinin adını yazdığında annesinin ne işe yaradığını görecek modelim, mankenim, oyuncum diyecek fakat asla kimse bu kadar kalitesiz olması imkansız. O giydirilmiş olduğu giysiler o kanala asla yakışmıyor yalnız makyajı güzel fakat oda Kamran yardımıyla doğal ki hayır güzel duyu yaptıran Ajda Pekkan var Seda Sayan var. Bu kadının suratı niye bu şekilde oldu herhalde kalbinin ekmeğini yiyor. Sevgili YouTube programı çeken Sevda Giray at suratlı diyor, onun için dönmelere benzedi diyor.

Ek olarak Selin Ciğerci için neler neler söylüyor bu kadının Selin Ciğerci ezikliği ne fazlaca mu kıskanıyorsun? Sen de Selin şeklinde iş hanımı ol, üret yaptığın ürünler çıkar ürünler satılsın sen de varlıklı ol sen de öyleki yaşam yaşa ek olarak kimseyi yargılamak hele ki senin şeklinde geçmişi mazisi karanlık bir insana hiçbir şekilde haddin olması imkansız. Eski görüntülerini buldurup yayınlata bilirdim fakat RTÜK buna karşı gelir siteler bile karşı gelir. Bir sonraki sürem da o programda olacağını düşünmüyorum Deniz Akkaya ek olarak Seren Serengil’in de senden etkilendiğini düşünüyorum.

Bircan Bali’ye ne kadar saygısızsın hanımı kaale almıyorsun ya biz buradan ekranlardan bu şekilde izliyoruz size ümit ederim sav zamanda gene eski bitik haline geri dönersin şu sebeple sen insanları güzel eleştirmiyorsun eskiden Podyumlarda doğrusu bundan 20 yıl ilkin fazlaca güzel yürürdün Sen yalnız yürü bence konuşma fikrini söyleme Deniz Akkaya!”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *