Gazeteci Hıncal Uluç, korona virüse yakalandı

Gazeteci Hıncal Uluç, bugünkü köşe yazısının “Hemen aşı olun” başlıklı kısmında iki aşısını da yaptırmış olmasına karşın Kovid-19’a yakalandığını söylemiş oldu.

Hiçbir emare göstermediğini ifade eden Uluç, bunun aşı dolayısıyla bulunduğunu altını çizdi.

Uluç’un yazısının ilgili kısmı şu şekilde:

“Bakın bu defa tavsiye birinci elden ve damdan düşmüşten geliyor.. Ben Hıncal Uluç’ta, Kovid testi “pozitif” çıktı. Her iki aşımı da yaptırmış ve 20 gün evvel tamamlamış olmama rağmen pozitif.. Hiçbir belirti yok.. Bomba gibiyim.. Ama Ercan pozitif çıkıp eve kapanınca, “Bir kontrol yaptıralım” dedim.. Pozitif çıkmaz mı?.

Peki “aşının faydası” o vakit?. Aşının faydası şu ki, hiçbir emare göstermeden yaşıyorum, bu dördüncü gün.. Antikor testi yaptırdım ayrıca.. Netice muhteşem.. Vücudun Kovid’le cenk silahı olan antikorlar aşı sonucu oldukca iyi oluşmuş..

Şu demek oluyor ki.. “Aşı tam etkili değil.. Kovid bulaşmasını engellemiyor” benzer biçimde tezvirata kapılmayın. Hangi aşıyı bulursanız yaptırın. Sıranız gelirse kesinlikle kaçırmayın.

Ayrıca.. Devletin ekipleri anında geldiler. Kovid ilacını getirdiler.. 5 gün süre ile alacağım.. Yüce Tanrı’ın izni ve inayeti ile de iki hafta sonrasında düzgüsel yaşamıma döneceğim.. Bu, Kovid’li Hıncal’ın ilk yazısı.. İnşallah onlar da aynen bu şekilde devam edecek..”

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *