Giysileri teker teker patlıyor! Göğüs küçültme ameliyatı da yarar etmedi!

ABD‘nın Los Angeles kentinde yaşayan kadının başına garip vakalar geldi. Göğüslerinin büyüklüğünden yakınma ederek küçültme operasyonu yaptıran kadının göğüsleri 9 ay sonrasında tekrardan büyümeye başladı. Bethanie Lyon isminde hanım, bu durumdan rahatsız bulunduğunu sadece ameliyatın risklerinden haberdar bulunduğunu söylemiş oldu.

Giysileri tek tek patladı

Sırt ve omuz ağrılarını azaltmak için meme küçültme operasyonu geçiren 24 yaşındaki dansçı göğüslerinin yine büyümesi şaşkınlık yarattı. Bethanie Lyon, durumu sütyenlerinin minik gelmesinden ve kıyafetlerinin göğüs bölgesindeki dikiş yerlerinin yırtılmasından anlamış oldu.

Bethanie Lyon

“Tek özelliğim buymuş gibi davranılıyor”

Lyon, “Boyutlarından her zaman utandım. İnsanlar sürekli yorum yaptı ve insanların benim hakkımda gördüğü tek şey buydu. Benimle ilişkilendirilen tek şey büyük bir göğsüne sahip olmaktı. Tabii kendim de sıkıntılar yaşıyordum. Dansçı olduğum ve sürekli hareket halinde olduğum için onları taşımak çok güç geliyordu. Bunun yanında sırt ve omuz ağrıları yaşıyordum. Kıyafet almak her zaman sorun olurdu, sevdiğim kıyafete girememek üzücü” dedi.

“Ameliyatın risklerini biliyordum”

Lyon, ameliyatın risklerini bildiğini ve göğüslerinin yine büyüyebileceğinin bilincinde bulunduğunu da sözlerine ekledi. Tekrardan büyümesinin hipotiroidi ve hormonal değişikliklerden kaynaklanabileceğine inanıyordu.

Bethanie LyonHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *