Gizemli karakter ortaya çıktı! Masumlar Apartmanı’na damga vuran sahne!

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun, Tansel Öngel, Metin Coşkun, Atilla Şendil, Esra Coşkun, Uğur Uzunel, Gizem Katmer ve Komut Özden’in başrolleri paylaşmış olduğu Masumlar Apartmanı‘nın 16 Kasım Salı akşamı 47. bölümüyle ekrana geldi.

Ceylan ve Han seneler sonrasında buluştu

Masumlar Apartmanı, Farah Zeynep Abdullah‘ın Masumlar Apartmanı dizisine veda etmesiyle kan kaybetmişti. Bu ayrılığın peşinden genç oyuncu Melisa Şenolsun’u ekibine dahil eden Masumlar Apartmanı, reyting listelerinde gene de beklenen başarıyı göstermemişti.

Reytinglerini tekrardan yükseltmek isteyen Masumlar Apartmanı’nın ekibine, yepyeni bölümde Meşhur oyuncu Aslıhan Gürbüz katıldı. Aslıhan Gürbüz, dizide Han’ın gizemli eski nişanlısı Ceylan karakterini canlandırmaya başladı.

Masumlar Apartmanı son bölüm final sahnesinde de Han ile Ceylan seneler sonrasında tekrardan karşı karşıya geldi.


Masumlar Apartmanı son bölüm özeti

Ufuk’un kapıya gelişinin peşinden Safiye, Han’ın Rüya’ya karşı korumacı tavrını sorgular. Yaşanmış olan münakaşa esnasında Safiye’nin ağzından çıkan bazı itiraflar Gülben’in kalbini daha da kırar ve evde iki kız kardeş içinde soğuk harp adım atar.

Kitapçının açılışı yaklaşırken Naci, Safiye’nin açılışa gelmeyecek oluşunun hüznü içindedir. Gülben, Esat’ı birlikteliği ertelemeye ikna etmek için çabalarken, Safiye’nin yapmış olduğu bir şey Gülben’e ablasının geleceği için yürekli bir adım attırır. Sonunda açılış gelir çatar. Naci, umutsuzca gözü kapıda Safiye’yi beklerken Han ise başka bir açılışa ve uzun süredir ertelediği bir karşılaşmaya doğru yol almaktadır.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *