Gökçe Bahadır ile Buyruk Ersoy evleniyor mu? Izahat geldi!

Oyuncu Gökçe Bahadır (40), önceki gün Etiler‘de görüntülendi. Sete gittiğini ifade eden Bahadır, muhabirlerle söyleşi etmeyi de dikkatsizlik etmedi.

“Yaptığın işin iyi olması için uğraşıyorsun”

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine gore; son dönemde ses getiren yapımlarda yer edinen Meşhur müzisyen, zor geçen 2021 yılının kendisi için iş anlamında iyi geçtiğini dile getirdi.

Gökçe Bahadır, “Güzel bir yıl geçti, işler güçler olarak… Yeni bir yıla girdik. Güzel projeler oldu. Proje geldiğinde bilmiyorsun nerelere geleceğini. Sadece yaptığın işin iyi olması için uğraşıyorsun.” ifadelerini kullandı.

“Her an müzik için bir şeyler yapabilirim”

Muhabirlerin, “Müzikle çok ilgilisiniz. Albüm yapmayı düşünür müsünüz?” sorusuna cevap veren Bahadır, “Ben oyuncuyum. Müzikal yapıyordum. Müziği çok seviyorum ve her an müzik için bir şeyler yapabilirim.” dedi.

“Evlilik kısmet!”

Sevgilisi Buyruk Ersoy ile evlilik düşünceleri olup, olmadığı sorulan Gökçe Bahadır, “Kısmet artık…” diyerek yanıtladı.

Haber

Arkadaşlık aşka dönüştü

Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile ilişkisini noktaladıktan sonrasında uzun süredir yalnız olan Bahadır, geçtiğimiz haziran ayında müzisyen Buyruk Ersoy ile beraber “Sezenli Şarkılar” projesinde beraber yer almıştı. İkilinin arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüşmüştü.

İlk kez el ele!

Geçtiğimiz ay Nişantaşı‘nda sevgilisi Buyruk Ersoy ile beraber ilk kez el ele görüntülenen Gökçe Bahadır, sevgilisinin elini bir an olsun bırakmamıştı.

“Çok mutluyuz”

Muhabirlerle söyleşi eden Meşhur oyuncu, “Her şey yolunda, çok mutluyuz. Birbirimizi tanıyoruz. Şu an her şey çok güzel gidiyor.” demişti.

“10 parmağında 10 marifet var!”

Buyruk Ersoy ise Bahadır ile ilişkisini aleyhinde, “Gökçe harika bir insan, 10 parmağında 10 marifet var. Oyunculuğu harika, çok güzel şarkı söylüyor. Dediği gibi; çok mutluyuz.” ifadelerini kullanarak, sevgilisine övgüler yağdırmıştı.

“Bizi müzik birleştirdi”

Daha ilkin ilişkisini doğrulayan Gökçe Bahadır, “Daha çok yeni bir birliktelik. Albüm yapmıştık birlikte, o vesileyle tanıştık.” demişti.

Gazetecilerin, “Sizi müzik birleştirdi’ diyebilirmiyiz?” şeklindeki soruları üstüne ise tebessümle yanıt veren Bahadır, “Evet, müzik birlikteliğimize vesile oldu.” ifadelerini kullanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *