Gökhan Gönül seneler sonrasında ortaya çıkan öz kardeşine sahiplendi: Ne gerekiyorsa yapacağız

Yeşilçam fimlerini aratmayan öykünün perde peşinde yaşananlar ortaya çıkmaya başladı. 2 yaşlarında verildiği yetiştirme yurdundan çıktıktan sonrasında iş müracaatında nüfus kayıt örneğinde Gökhan Gönül‘ün kardeşi bulunduğunu öğrenen Can Gönül, seneler sonrasında ailesine seslendi. Kardeşinden haberdar olmayan Gökhan da, “Gereğini yaparız” dedi.

SEBEBİ YOKLUK

Özgürlük’in haberine nazaran; Samsun’da yoksulluk yüzünden çıkan aile içi münakaşa sonrasında başka yaşama sonucu alan çiftten baba Ahmet Gönül, o günlerde eşinin 2 aylık hamile bulunduğunu bilmeden, 3 çocuğunu alarak Bursa’ya göçtü. Gökhan Gönül, 20 yaşına kadar annesinden habersiz, babasının ve babaannesinin kanatları altında büyüdü.

“KARDEŞLERİNİN HABERİ YOK”

20 yaşına kadar annesini asla hatırlamadan büyüyen Gökhan’ın bu eforları sonucunda aile 2007 senesinde yeniden bir ortaya geldi. Anne-baba ve üç kardeş (Volkan-Hakan ve Gökhan) yeniden bir tüm olarak hayata devam etti. Bu ortada 35 yıl sonrasında bir kardeşi ortaya çıktı. Gökhan Gönül’ün de başka kardeşlerinin de komşularının da Can’dan asla haberi yoktu.

“NE GEREKİYORSA YAPARIZ”

Bir münakaşa sonucu eşi meskenden ayrılan anası, 2 aylık hamile bulunduğunu gururdan söyleyememişti. Ondan sonra ise maddi olanaksızlıklar yüzünden bebeğe bakamayıp bir yakınına vermişti. O yakını da bir mühlet sonrasında adı Can Gönül olan evladı yetiştirme yurduna bırakmıştı. Gökhan’ın bugün 27 yaşlarında olan kardeşi için “Aile olarak sahip çıkar, ne gerekiyorsa yaparız” söylediği öğrenildi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *