Gökhan Tepe, durgunluğunun nedenini deklare etti

Performansından ilkin basın mensupları ile kulisinde bir araya gelen Gökhan Tepe, samimi açıklamalarıyla dikkat çekti. Pandemi süresince baba olmanın inceliklerini kavradığını dile getiren Gökhan Tepe, ”Biz bebek büyüttük evde. Hey yavrum hey” diyerek herkesi tebessüm ettirdi.

Yer silmede iddialıyım

Aslen evde kalmayı pek sevmediğini fakat pandemi dolayısıyla bunuda başarabildiğini dile getiren başarıya ulaşmış sanatçı, ”Ortalama bir buçuk yıl süresince yer sildim, çamaşır çitiledim, bulaşık yıkadım. Eşim ne derse hayata geçirmeye ona destek olmaya çalıştım. Yiyecek haricinde bir oldukça şeyde eşime destek olmaya çalıştım. Bilhassa yer silmede iddialıyım. Artık müzik haricinde da yetenekli olduğumu düşündüğüm bir oldukça uğraş var. Pandeminin arkasından yepyeni yepyeni sevenlerimizle buluşmaya başladık.Coşkulu konserlerimiz ve performanslarımız devam edecek.” ifadeleriyle son bir buçuk yılını özetlemiş oldu.

Tıkanıklık dönemimdeyim

Röportajda müzikal emek harcamaları ile ilgili tüyolarda veren Gökhan Tepe, ”Ebru Gündeş’in albümü için alıştık ve mükemmel bir emek harcama oldu diyebilirim. Yalnız kendim için aynı şeyi güzel kullanamıyorum. Şu an bir tıkanıklık dönemimdeyim. En kısa sürede aşıp kendim içinde güzel şarkılar yapacağım diye umut ediyorum.” sözlerinin arkasından sahnenin yolunu tuttu.

Yepyeni Gazino‘yu tıka basa dolduran hayranlarını dillere pelesenk olmuş şarkıları ile selamlayan Gökhan Tepe, gece süresince bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile sahnede adım atmadık yer bırakmadı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *