Gönül Dağı’nın yepyeni sürem ilk bölüm zamanı belli oldu

Her bölümde değişik bir karakterin hikayesine odaklanarak vakaları o kişinin penceresinden veren Gönül Dağı, yepyeni sezonda sevgi, saygı, hoşgörü ve geleneksel değerlerle harmanlanmış samimi senaryosuyla seyirci karşısına çıkacak.

Yepyeni sürem çekimlerine İstanbul’da başlanarak Eskişehir Sivrihisar‘da devam edilen dizinin oyuncu ekibine sanatçı Serkan Kuru da “Doktor Kenan” karakteriyle katıldı.

Amcaoğullarının girişimcilik maceraları bütün hızıyla devam edecek

Bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, senelerce dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların öyküsünü özetleyen Gönül Dağı, bütün engellere karşın imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtmaya devam edecek. Dizide amcaoğullarının girişimcilik maceraları her bölümde değişik sürprizlerle izleyenlerle buluşacak.

Berk Atan ile Gülsim Ali İlhan’ın başrolleri paylaşmış olduğu dizide Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Yapıt Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sempatik, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca ve Zümre Meğreli rol alıyor.

Yapımcılığını Ferhat Benzeri olmayan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Gönül Dağı‘nın senaristliğini ise Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit kaleme alıyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *