Gözde Çığacı ile Tümer Gülümserler boşanıyor

Gözde Çığacı, 1.5 yıl ilkin evlendirilmiş olduğu Tümer Gülümserler ile boşanmaya karar verdi. Nikah masasına oturduktan sonrasında İzmir’e taşınan oyuncu, ayrılık kararının peşinden İstanbul’a döndü. Çığacı, kısa sürede bir beyazperde filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Yemin töreni sonrası evlilik teklifi

Öte taraftan Samsun‘da bedelli askerlik görevini meydana getiren Tümer Gülümserler, yemin töreni sonrasında sevgilisi oyuncu Gözde Çığacı‘ya evlillik teklifinde bulunmuştu. Törenin peşinden Çığacı’nın yanına askeri seviye şeklinde yürüyerek gelen, Gülümserler’in de aralarında bulunmuş olduğu bir grup asker, “Gözde, Tümer’e evet desene” diye bağırarak yürümeye başlamıştı.

Gülümserler, sevgilisinin önünde diz çöktükten sonrasında askeri kamuflajının cebinden çıkardığı yüzüğü uzatarak evlenme teklif etmişti. Sürpriz karşısında duygulanan oyuncu Çığacı, gözyaşlarına hakim olamadı ve ‘evet’ yanıtını vermişti.

‘Hayatımın en hususi anı’

Bu ana ilişik görüntüleri toplumsal medya hesabından paylaşan Çığacı, şunları yazmıştı:

“Hayatımın en özel anı. Yanımızda olan bize destek olan herkese teşekkür ederim. Kıymet bilmek zor iş hele ki bu zamanda. Aşka, sevgiye, sadakate inancımızın kalmadığı şu günlerde bana her şeyi unutturup sevme kavramının tanımını benim için değiştiren canım sevdiğim. Seninle bir ömür nefes almaya evet.”

8 ay sonrasında ise hayatlarını birleştiren çift, İzmir Karşıyaka‘da dünyaevine girmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *