Gülben Ergen, naturel güzellik ürünlerini satışa çıkardı

Magazin Mahallesi’nin hususi haberine bakılırsa, Meşhur sanatçı Gülben Ergen‘in uzun süredir üstünde titizlikle çalmış olduğu naturel cilt bakım ürünlerinden oluşan Gülben Natural (GN) markalı ürünleri eczanelerde satışa sunuldu.

Meşhur sanatçı, serum, krem, maske, tonik, peeling, banyo tozu, naturel taşlar ve kişisel bakım setlerinden oluşan ürünlerini toplumsal medya hesabından duyurdu.

Ergen, markasına ilişik kozmetik ürünlerinin www.gulbennatural.com web sitesinden satışını halletmeye başladı.

Gülben Natural markası ile ilgili konuşan Meşhur sanatçı, daha oldukça naturel içerikli bileşenlerden oluşan ham maddeler kullanarak çözüm odaklı ürünlere yoğunlaştığını belirtti.

Ergen, “Benim için bir ürünü alma konusunda belirleyici olan temel detay, en az bir başarılı örnek ve kesin sonuçtur. Yalnız Gülben Natural ürünlerinde ben onlarca örnek ve onlarca sonuç ile adım atmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamaktayım. Yeni bir sektörde büyük bir heyecanla ve inandığım muhteşem ürünlerle artık sizlerleyim. Sen zaten güzelsin yüzenden eksik etmeyeceğin toniklerle yenilen ve ışık saç” açıklamasında bulunmuş oldu.
Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *