Güldürmen Huey Haha, 22 yaşlarında yaşamını yitirdi

Dünyaca Meşhur güldürmen ve TikTok yıldızı Huey Haha, 22 yaşlarında yaşamını yitirdi. Yanlış adamı döven adam olarak ünlenen Huey Haha‘nın kızı için oluşturulan bağış sayfasına ise para yağıyor. Huey Haha, Youtube, Instagram ve TikTok‘un en oldukca izlenen isimlerindendi.

Toplumsal medyada süratli bir çıkış yakalayan fenomen ismin sebebi belirsiz ölümü ise fanatikleri üstünde şok tesiri yapmış oldu. Yanlış adamı döven adam videosu ile ün icra eden Meşhur güldürmen ve Tik Tok yıldızının 2 yaşındaki kızı için ise arkadaşları tarafınca yardım sayfası açıldı.

Takip edenleri oldukca sevilen komedyenin Prenses adını taktığı kızının yetişmesi ve cenaze harcamaları için bağış sayfası açtı. Yardım sayfasına kısa sürede beklenin oldukca üstünde para aktı.

Dostunuz, başka arkadaşı ile sizden daha iyi anlaşırsa ne hissedersiniz?

Instagram’da 290.000’den fazla takip edeni  bulunan ve çekmiş olduğu TikTok videoları ile milyonlara  ulaşan Huey Haha, ‘en iyi arkadaşının başkası ile daha iyi anlaştığını gördüğünüzde hissettikleriniz?’ temalı videosu ise büyük ilgi çekmişti.

Youtube’de büyük başarı

Huey Haha’nın YouTube’da ‘yanlış insanla dövüşmeye çalışırken’ videosunnu 27 milyondan fazla şahıs izlemiş, 455.000’in üstünde bir takipçi kitlesi oluşmuştu. Platformda geçirdiği sekiz yılda  içinde ise izlenme sayısı 133 milyonu aşmıştı.

Bağış yağıyor

Çoçuğunun yetişmesi ve cenaze masraflarının karşılanması için arkadaşlarının açmış olduğu yardım sayfasına ise şimdi bağış yağıyor. Başlangıçta sayfa açılırken hedeflenen 15.000 dolar (11.000 euro) şimdiden 32.000 dolardan fazla (23.000 euro) aşmış durumda ve bağışlar gelmeye devam ediyor,Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *