Gülşen ile Ozan Çolakoğlu, Londra’ya mı yerleşiyor? İddialara cevap geldi!

Popçu Gülşen, önceki gün Bebek‘te aracıyla seyir halindeyken görüntülendi.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine gore, keyifli hareketleriyle dikkat çeken Gülşen, sıkışan trafikte durmak zorunda kalınca muhabirlere, “Size biraz spor yaptırayım…” diyerek, gülümsedi.

O iddiaları yalan olduğunu beyan etti

Gazetecilerle söyleşi eden Meşhur müzisyen, muhabirlerin, “Eşiniz Ozan Çolakoğlu‘nun İstanbul’daki stüdyosunda bulunan ekipmanlarını sattığı ve tamamen Londra‘ya yerleşeceği yönünde haberler çıktı. Neler söyleyeceksiniz?” sorusuna cevap verdi.

O iddiaları yalanlayan Gülşen, “Öyle bir şey yok.” açıklamasını yapmış oldu.

“Sadece kendim karar verebilirim”

Öte taraftan Gülşen, geçtiğimiz aylarda bir konserinde giydirilmiş olduğu transparan sahne giysisiyle Magazin gündemine oturmuştu. Meşhur popçu, gelen eleştirilere cevap vererek, “Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim.” demişti.

Yanlışlıkla silinmiş!

Gülşen, iki gün ilkin ise Ankara’daki bir mekanda sahne almıştı. 45 yaşındaki popçu, göbeğini açıkta bırakan siyah elbisesi ve fit vücüduyla dikkatleri üstüne çekmişti. İddialı tercihiyle gene oldukça konuşulan Gülşen’in, kısa bir süre sonrasında paylaşımını silinmiş olduğu görülmüştü. Arkasından fotoğraflarını yine Instagram hesabından gösteren müzisyen, “Yanlışlıkla silinmiş.” açıklamasını yapmıştı.

“Ne giydiğime sadece kendim karar verebilirim”

Ozan Çolakoğlu ile evliliğinden Azur Benan isminde bir oğlu olan Gülşen, giysileriyle ilgili kendisine gelen eleştirilere de cevap vermişti.

Meşhur müzisyen, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi… Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye…” demişti.

Ek olarak Gülşen, “Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki; yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

“Ne yapacağımıza karar verecek yaştayız”

Gülşen, iki yıl ilkin de bikini üzerine giydirilmiş olduğu parıltılı elbisesiyle gündem olmuştu. O dönem mevzuyla ilgili izahat meydana getiren Gülşen, “Özgür bir birey olarak ne giyeceğime ben karar veririm. Gündemimizde kadınların ve erkeklerin yaşadığı ciddi şiddet olayları varken, iki tarafı da birbirinden üstün gösterecek durumların olmaması gerekiyor. Ben de Ozan da bir bireyiz… Ne yapacağımıza karar verecek yaşta ve zekadayız. Özgürlükleri kısıtlayacak her şeyin karşısında olmalıyız.” demişti.

Gülşen, 2016 senesinde aranjör Ozan Çolakoğlu ile Barcelona’da evliliğe ilk adımını atmıştı. Çiftin, Azur Benan (4) isminde bir oğulları bulunuyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *