Hakan Altun’dan sıhhat durumuyla ilgili izahat geldi

Kontrollerinin arkasından 3 gün ilkin hastaneden taburcu olan 48 yaşındaki müzisyen Hakan Altun, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımla sıhhat durumu aleyhinde data verdi.

“Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek”

Altun, yayınladığı gönderide şu ifadeleri kullandı:

“Herkese merhabalar… 21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık sebebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Bu süreçte bizi merak edip, arayan tüm dostlarıma, arkadaşlarıma, sevenlerimize ve dualarını esirgemeyen Türk halkına teşekkürlerimi sunarım. Tüm hastane çalışanları ve personeline ilgileri, güler yüzleri ve enerjilerine sonsuz teşekkürler ederim. Allah sağlık çalışanlarını hiçbir zaman başımızdan eksik etmesin inşallah. Uzun bir süre daha dinlenmem gerekecek. Sağlıklı günlerde kavuşmak dileğiyle. Sevgi ve saygıyla kucaklıyorum hepinizi.”

2007’de beyin ameliyatı olmuştu

Sanatçı Hakan Altun, 2007 senesinde hususi bir hastanede 2.5 saat devam eden operasyonla ameliyat olmuştu. Altun’un beyninin sağ tarafında bulunan mandalina büyüklüğündeki iyi huylu tümörün alındığı açıklanmıştı.

Ameliyatını icra eden hekim “Beyin zarında gelişen bir tümör 8-9 yıllık olduğunu tahmin ediyorum. Genelde bu tip tümörler iyi huylu çıkıyor çok başarılı bir ameliyat geçirdik. Gerçi tümor patolojiden sonra net bir cevaba ulaşırız ama mandalina büyüklüğündeki urun iyi huylu olduğuna inanıyorum” açıklamasında bulunmuştu.

Altun, Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici ile beraber ‘Şarkılar Bizi Söyler’ programına imza atıyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *