Hakan Hatipoğlu’nun yapmış olduğu yorum, Survivor All Yıldız 2022 yarışmacılarını çıldırttı! Ortalık kötü karıştı!

Türkiye‘nin ilgiyle izlediği yarışma programı Survivor 2022 All Yıldız Ünlüler/Gönüllüler yarışması 15 Ocak tarihinden itibaren tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlamış olacak.

Survivor 2022 All Yıldız Ünlüler/Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında kimlerin yer almış olduğu merakla bekleniyordu.

tv8‘in sahibi ve ek olarak yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı, kişisel toplumsal medya hesabından Survivor 2022 All Yıldız Ünlüler takımının ilk fragmanını yayınladı.

Takımlar belli oldu

Sulh Murat Yağcı, Batuhan Karacakaya, Furkan Kızılay, Nisa Bölükbaşı, Gökyüzü, Merve, Nagihan Karadere, Aycan, Elif, Sercan, Mert, Adem, Atakan benzer biçimde adlar Ünlüler takımında yarışacak.

Hepimiz heyecanla yarışmanın başlaması için gün sayarken Twitter hesabından, Survivor All Yıldız’da performanslara ilişkin tahminlerini paylaşan Hakan Hatipoğlu yarışmacıları kızdırdı.

Hatipoğlu’nun Yasin Obuz, Gizem Kerimoğlu, Berna Keklikler ve Ardahan Uzkanbaş’a listede yer vermemesi ve bazı adların performansının düşük olacağına yönünde tahminde bulunması yarışma öncesi tartışmalara sebep oldu.

Performans tahminlerini Hanım-Adam sıralaması yaparak Twitter’da paylaşan Hakan Hatipoğlu, listede adını geçirmediği yarışmacıları kızdırdı.


“Boş yapmaya devam et”

Hatipoğlu’na ilk tepki Yasin Obuz‘dan geldi. Obuz, “Bizi adamdan saymayanı, adam etmesini iyi biliriz. Boş yapmaya devam et…O algılarınızı yerle bir edeceğim eyvallah” diyerek yanıt verdi.


“Çok amatörce”

Hatipoğlu’nun sözlerine bir tepki de Mert Öcal‘dan geldi. Öcal Twitter hesabından, “Kimin ne performans yapacağı hiç belli olmaz. Daha Dominik’e gitmeden yapılan performans değerlendirmeleri çok amatörce. Hangi yarışmacının 100m’yi kaç saniyede koştuğunu veya ne kadar atış çalıştığını kim biliyor?” yazdı.


“Hırsını alamamış paşam”

Hakan Hatipoğlu‘nun sözlerine yanıt veren bir öteki isim de Furkan Kızılay oldu.

Kızılay, Instagram hesabından Hatipoğlu’nun paylaşımını alıntılayarak “Hırsını alamamış paşam! Demek ki bu sene sadece sahada değil, dışarıda da savaşacağız. Öncelikle şunu söyleyeyim, fragmanda sadece heyecanlıyım, kazanmayı özledim dedim. Çünkü benim savaşım kendimle! Ben kimseyi hor görerek, küçümseyerek gitmiyorum. Bütün arkadaşlarım birbirinden yetenekli kişiler. Böyle bir sıralama yapmak sadece ilgi odağı olmak amaçlıdır.” yazdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *