Haldun Demirhisar sessizliğini bozdu? Serenay Sarıkaya ve Aleyna Tilki ile niçin görüştü?

Meşhur müzisyen Aleyna Tilki ile ve iş insanı Haldun Demirhisar, geçen akşam Etiler‘de bir mekanda yiyecek yedi.

Çıkışta genç şarkıcıya aracına kadar birlikte rol alan iş insanı zafer işaretiyle poz verdi. Görüntülenmelerine şaşıran Aleyna Tilki ise soruları yanıtsız bıraktı.

Haldun Demirhisar geçen yaz da Serenay Sarıkaya’yla aşk yaşamış olduğu iddiasıyla gündeme gelmişti. İkili, Demirhisar’ın Göcek’teki çiftliğinde baş başa ekrana gelmişti.

Sessizliğini bozdu

Gazetelerin manşetlerini süsleyen vakayla ilgili Haldun Demirhisar, Odatv’ye konuştu.

“Sevgili olduğumuza dair haberler yapıldığında…”

Demirhisar Aleyna Tilki’nin çocuğunun arkadaşı bulunduğunu ifade ederek şu ifadeleri kullandı:

“Her yan yana geleni sevgili yapmayın. Doğrusu sanat için gençlerle çocuğumla 5 senedir dost olan, benim de dostum Aleyna ile birçok sanat projesi, onun kariyeri benzer biçimde birçok mevzu konuşuyoruz. Bizim bu şekilde sevgili olduğumuza dair haberler yapıldığı vakit Türkiye’nin sanat çıtası aşağıya çekiliyor. Türkiye’nin sanat çıtasını hep birlikte yukarıya çıkaralım.

“Herkesle görüşüyorum”

Ben sanatla ilgilenen birisiyim. Sanatla ilgili birçok projede yer aldım. Beraberce görüşebildiğim kadar görüşüyorum. Plastik sanatlarda fotoğraf, müzik ve heykelde de birçok iş yaptım.

Aleyna benim canımın içi, oğlumun arkadaşı. Benim de dostum. Bu görüşmelerin sonucunu Magazin sayfalarında değil kültür ve sanatta görelim.”

Haldun Demirhisar kimdir?

Ülke genelinde birçok sektöre yatırım meydana getiren İzmirli bir iş insanı ve Heavenly dDF’ adındaki şirketinin sahibi olan Haldun Demirhisar, Kuum Beach, The Stay Otel ve Plage Isolee benzer biçimde yerlerin işletmeciliğini yapıyor. Bunlarla beraber mimarlık ofisi ve restoran işletmeciliği de meydana getiren Haldun Demirhisar, bir dönem Bennu Gerede ile yaşamış olduğu birliktelikle gündeme gelmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *