Halil Ümit Meler Kimdir? Kaç Yaşlarında? Boyu? Evli mi?


Halil Ümit Meler kimdir, nereli ve kaç yaşlarında, boyu kilosu kaç, üç büyük takımdaki karnesi iyi mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı hakemlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise Halil Ümit Meler’den söz edeceğiz.

Halil Ümit Meler Kimdir

1 Ağustos 1986 tarihinde İzmir’in Selçuk ilçesinde dünyaya gelen Halil Ümit Meler, 2017 yılından beri FIFA kokartı takmaktadır. İlk Süper Lig müsabakasını 18 Eylül 2015 tarihinde oynanan ve ev sahibi ekinin 2-0’lık üstünlüğü ile sonlanmış olan İstanbul Başakşehir-Akhisarspor maçıyla yönetmiştir. İlk Avrupa müsabakasını ise Haziran 2017’de FK Vojvodina-MFK Ružomberok içinde oynanan ve 2-1 biten maçta yönetmiş, Meler bu maçta 4 sarı kart göstermiştir. Halil Ümit Meler, etken olarak hakemlik kariyerine devam etmektedir.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun son zamanlarda en oldukca güvenilmiş olduğu ve süre verdiği hakemlerden olan Halil Ümit Meler, derbilerde ve mühim maçlarda da düdük çalmaktadır. Halil Ümit Meler aleyhinde dört gözle beklenen aslen nereli, anası babası kardeşleri kim, evli mi bekar mı, boyu kilosu kaç şeklinde soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *