Hamza Yazıcı isyan etti! ‘Beyinleriniz cüce, kalbiniz sakat kalmış’

Kanal D ekranlarında gösterilen ‘Oldukca Güzel Hareketler Bunlar 2‘ ile şöhreti yakalayan ve şimdilerde ‘Camdaki Kız‘ dizisinde ‘Tako’ karakterini oynayan Hamza Yazıcı, dinlence sezonunu açtı.

Dizisi sürem finali meydana getiren oyuncu, sevgilisi Şenay Forbes ile Alaçatı‘ya gitti. Hayatında her şeyin yolunda bulunduğunu belirten başarı göstermiş oyuncu, “Camdaki Kız sezon arası verdi. Biraz tatil yapıp İstanbul’a döneceğim” dedi.

“O bana yürüdü ben de koştum”

Şenay Forbes ile ilişkisi aleyhinde da konuşan Hamza Yazıcı, “Bana ‘sempatiksin’ diye yürüdü. İlk atak ondan geldi. Ben de elimden geleni ardıma koymadım, onun koştuğu kadar koştum” ifadelerini kullandı.

“Umarım sizin ailelerinize de böyle yorumlar yapılır”

Toplumsal medya hesabından çirkin sevgilisi Forbes’e gelen çirkin mesajları ifşa eden Hamza Yazıcı, “Umarım sizin de ailelerinize böyle yorumlar yapılır” diyerek isyan etti.

29 yaşındaki Yazıcı, sözlerine “Bizim canımızı sıktığınız gibi sizin de canınız sıkılır. Beyinleriniz cüce, kalbiniz sakat kalmış. İnandığınız her şey başınıza yıkılır umarım. Sağlıksızca kalın” şeklinde devam etti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *