Hamza Yazıcı’dan sevgilisi Şenay Forbes ile ilgili şaşırtan itiraf

Kanal D‘de ekrana gelen Camdaki Kız’ın Tako’su Hamza Yazıcı, sevgilisi Şenay Forbes ile Alaçatı’da görüntülendi.

Hamza Yazıcı, ilişkisi aleyhinde şu şekilde dedi:

“Bana ‘Sempatiksin’ diye yürüdü. İlk atak ondan geldi. Ben de elimden geleni ardıma koymadım, onun koştuğu kadar koştum.”

Özgürlük’ten Deniz Boy’un haberine gore, Şenay Forbes ile Hamza Yazıcı’nın fotoğrafları akıllara izlenme rekorları kıran “Game of Thrones” dizisinin yıldızı Peter Dinklage ile eşi Erica Schmidt’i getirdi.

“Benim yarışım kendimle”

Çok Güzel Hareketler 2” programıyla tanınan Hamza Yazıcı, şimdilerde Kanal D’nin bir başka yapımı “Camdaki Kız”da da rol alıyor.

İki projede birden oynayan Yazıcı’yla hem bu tempoya iyi mi ayak uydurduğunu hem de dizideki görevi ‘Tako’yu söyledi:

– Senaryoyu okuduğumda Tako ve Muzo karakterleri beni oldukça heyecanlandırmıştı. Tako rolünü canlandırmamı istediklerinde de oldukça mutlu oldum.

– “Çok Güzel Hareketler”de gördüğüm ilgiden nedeniyle mutluyum. Sahnedeyken yaşadığım aksiliklerin üstünü kapatabiliyorum, fakat kamera önünde öyleki bir şansım pek olmuyor. Daha net ve emin olmak gerekiyor, şu sebeple kameradan hiçbir şey kaçmıyor. Bu yüzden daha çok mesaisi var fakat oldukça keyifli.

Yaptığım işleri güldürü yada dram diye ayırmıyorum. Ben oyuncuyum, her görevi oynayabilmeliyim.

– Şu filmimizde oynamak ya da bu işi ABD’da yapmak, benim için bir çıta değil. Daima daha iyi oynayabilmek tek hedefim.Benim yarışım kendimle. Benim için bir tutku oyunculuk.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *