Hande Erçel aleyhinde şaşırtan gerçek ortaya çıktı! Bunu kimse bilmiyordu…

Hande Erçel, Kerem Bürsin ile yaşamış olduğu aşkla gündemden düşmüyor. Oyunculuğa giden yolu meğer podyumdan geçen Erçel’in ise tescilli güzel olduğu ortaya çıktı.

Şimdilerde Türkiye’nin en popüler oyuncularından önde gelen Hande Erçel’in kariyer yolculuğundaki ilk durağı podyum olmuş. Bandırmalı olan Hande Erçel, 15 yaşlarındayken Kartal’daki bir AVM’de düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ve birinci seçilmiş.

Podyumları seven Erçel, sonrasında Beylikdüzü’nde bir otelde düzenlenen ‘Miss Civilization of Turkey’ yarışmasında birincilik elde etmiş. Hande Erçel’in kardeşi Gamze Erçel de aynı yarışmada Miss Face Of Cinema (Beyazperde Güzeli) seçilmiş.

Miss Civilization of Turkey’de elde etmiş olduğu başarıyla Türkiye’yi Bakü’de temsil etmeye hak kazanan Hande Erçel, Miss Civilization Of The World-Dünya Medeniyetler Kraliçesi yarışmasında ikincilik kazanmış.

Hande Erçel

Hande Erçel’in televizyonla ilk tanışması 18 yaşlarında olmuş. Bir kanalda Magazin programı sunuculuğu icra eden Erçel’in dil sürçmeleri seneler sonrasında gündeme gelmiş ve fazlaca konuşulmuştu.

Instagram’da milyonlarca takip edeni bulunan Hande Erçel, toplumsal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. (Özgürlük)Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *