Hande Erçel, Camdaki Kız dizisinde mi rol alacak?

Başrollerini Burcu Biricik, Enis Arıkan, Devrim Yakut ve Feyyaz Şerifoğlu benzer biçimde adların paylaşmış olduğu Kanal D’nin beğenilen dizisi Camdaki Kız’a sürpriz bir ismin aktarma olacağı öne sürüldü.

İddialara gore; son olarak sevgilisi Kerem Bürsin’le başrollerini paylaşmış olduğu Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan Hande Erçel, Camdaki Kız dizisinde rol alacak.

Camdaki Kız’da Nalan’a gerçekleri muntazam anlatmayan anası, Nalan’ın gerçek anası olan Gökyüzü İpekoğlu’nun ablası bulunduğunu söylemesi seyircileri sinirlendirdi. Toplumsal medyada tepkilere yol açan bölüm sonrası, beklenmeyen bir gelişme yaşandı.

Hande Erçel, Camdaki Kız’da mı?

Takvim’in haberine gore; “Yakın zamanda ekranlarda bulunacağım” diyen Hande Erçel, Camdaki Kız dizisinde rol alacak. Camdaki Kız dizisine Begüm karakteri olarak giriş yapması beklenen güzel oyuncunun, Enis Arıkan’ın canlandırdığı Muzo karakterinin gerçek aşkı olacağı öne sürüldü.

Mevzuyla ilgili hemen hemen resmi bir izahat yapılmasa da kulislerde Hande Erçel’in 2 bölüm sonrasında diziye dahil olacağı konuşuluyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *