Hande Erçel ile ilgili haber ortalığı karıştırdı

İngiliz Glamour dergisinin süper model Thylane Blondeau aleyhinde internet sayfasında yayınladığı bir haber ortalığı karıştırdı.

Mecmua, modelin bağımsız eleştirmen TC Candler’ın 1990’dan beri her yıl yapmış olduğu ‘Yılın en güzel yüzleri’ listesinin 6 yaşlarındayken birincisi bulunduğunu, 2021’de bu unvanın Hande Erçel’e gittiğini yazdı. Sadece derginin haberinde yanlışlık vardı. Zira, ‘Yılın en güzel yüzü’ 30 Kasım’da belli olacak.

Ürdün sitesi haber yapmış oldu

Bu yanlış informasyon üstüne Ürdün’de bir site, “Glamour Hande Erçel’i 2021’in en güzel kadını ilan etti” diye haber yapmış oldu.

Bizde de sosyal medyaya bu şekilde yansıdı. Oysaki, Hande Erçel hemen hemen TC Candler’ın listesine giren 100 adaydan biri. Yıldızların fanatiklerinin verdiği oylarla belirlenen en güzel yüzler çekişmesinin bu yılki sonucu, 1 ay sonrasında açıklanacak.

Hande’nin rakipleri

Fanatiklerinin önerisi ve oylarıyla belirlenen ilk 100’e giren yüzler içinde Hande Erçel ile beraber Çağatay Ulusoy, Akın Akınözü, Sulh Murat Yağcı var.

Hande’nin internasyonal rakipleri ise David Beckham, Yakarış Lipa, Scarlett Johansson, Natalie Portman, Zendaya’nın da aralarında bulunmuş olduğu dünyaca Meşhur yıldızlar.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *