Hastanede korona tedavisi görüyordu! Oyuncu Burak Sergen için eleştiri karar!

Sadakatsiz dizisinde rol alan oyuncu Burak Sergen, Işıl Sergen ile olan 19 senelik evliliklerini üç yıl ilkin anlaşmalı olarak sonlandırmıştı.

Evliliklerinin bitirmelerinin arkasından, eski eşine Sergen soyadını kullanımı için ilkin izin verdiğini belirten oyuncu, “Artık buna rızam yoktur” demişti.

60 yaşındaki oyuncu, “Aramızda husumet oluştu. Soyadımı kullanması, özel ve sosyal hayatımda soruna yol açacaktır” diyerek Aile Mahkemesi’ne başvurmuş ve dava açmıştı. Gizlilik sonucu aldırılan dava bugün görüldü.

Şahit dinlendi

Sözcü’de yer edinen habere bakılırsa, Aile Mahkemesi‘nde basına kapalı olarak görülen davada, Burak Sergen‘in yakın dostu şahit sıfatıyla dinlendi. Oyuncunun niçin soyadını kullanmak istemediğini mahkeme huzurunda tekrarlayan Mustafa adındaki şahit, çıkışta corona virüsüne yakalanan ve tedavisi yoğun bakımda devam eden Burak Sergen’in sıhhat durumuyla ilgili informasyon verdi.

Doktorlar kararsız

Burak Sergen’in tedavisinin hâlâ yoğun bakımda devam ettiğini, durumunun ciddiyetini koruduğunu fakat negatif bir durum gerçekleşmediğini aktardı.

Yakın dostu olan şahit, sabah hastaneye gittiğini belirterek “Burak Sergen’in tedavi sürecinde çok bunaldığını ve doktorların oyuncuyu entübe edip etmemek arasında kararsız kaldıklarını, tartıştıklarını” dile getirdi. Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *