Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy, Konuk’deki yepyeni rolleriyle beğeni topladı

FOX’un yepyeni dizisi Konuk‘de Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay’ın yanı sıra Bülent Şakrak, Selen Öztürk, Nezaket Erden, Elçin Altamgüç, Berk Yaygın, Beren Gençalp, Salih Demir Ural, Zeyno Asya Orçin ve Buyruk Kaan Özkan benzer biçimde adlar de içeriyor.

Konuk dizisi 1. bölümüyle 11 Kasım Perşembe akşamı izleyici karşısına çıktı. Konuk’in 18 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan 2. bölüm fragmanı da gösterildi.

Dizide Hazal Kaya, “Gece”, Buğra Gülsoy “Erdem” ve Ozan Dolunay “Giray” karakterine yaşam veriyor.


Yapımını Medyapım‘ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün’ün oturmuş olduğu, senaristliğini Özge Aras’ın uyarladığı Konuk dizisinde, travmatik bir çocukluk geçirmiş olan genç bir karı olan Gece (Hazal Kaya) ve eşini yepyeni yitirmiş üç çocuklu bir baba olan Erdem’in (Buğra Gülsoy) ümit dolu hikayesi mevzu alınıyor.


Konuk 1. bölüm mevzusu

Gece, hayatında bigün bile mutlu olmamıştır. Yaşamının son günü bulunduğunu düşündüğü gün Erdem ile tanışır ve yaşamını tekrardan yazmaya karar verir.

Erdem’in evine davet etmiş olduğu bu konuk, başta kendi olmak suretiyle hepimiz için yepyeni bigün doğumu olacaktır.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *