Hazal Subaşı ile Rıza Kocaoğlu ayrıldı

Çukur’dan geçen aylarda ayrılan 24 yaşındaki Hazal Subaşı ile kendisinden 18 yaş büyük olan Rıza Kocaoğlu düşünce anlaşmazlığı sebebiyle beraberliklerini noktalama sonucu aldı.

Subaşı, geçen yıl Cihangir’de bir mekanda Kocaoğlu ile tartıştıkları iddiasına cevap vermişti. 

Tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı programının hususi haberine nazaran, geçen ay yollarını ayırdıkları ortaya çıkan ikili birbirlerini toplumsal medyadan takip etmeye devam ediyor.

Son dönemde “Bizi Ayıran Çizgi” adlı dijital projede rol alan Hazal Subaşı’nın Kocaoğlu ile mutlu günlerinde paylaşmış olduğu pozları hemen hemen silmemesi de dikkat çekiyor. Öte taraftan 19 Mart’ta 42 yaşına giren Rıza Kocaoğlu toplumsal medyadan şu duygusal mesajı paylaştı.

“Bugün benim doğum günüm, 42 oldum. Çok yollar, çok yerler geçtim, sevdalara düştüm, kavgalar ettim, acılar, pişmanlıklar, mutluluklar… Sanırım değişmeyen tek şey umudum ve merakım oldu hayata karşı… hayat sana teşekkür ederim.”

Kocaoğlu’nun yepyeni yaşını aralarında Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Caner Cİndoruk, Serhat Teoman ve Bestemsu Özdemir benzer biçimde oyuncu arkadaşları toplumsal medyadan kutlarken Hazal Subaşı ise hiçbir paylaşım yapmadı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *