HEP KAÇIYORLAR | Ebru Şallı 'Bitmeyen Dinlence' Dedikodularına Nokta KoyduSon dönemde eşi Uğur Akkuş ile gittiği tatillerle gündeme gelen manken Ebru Şallı, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda kameralara yansıdı. Pandemi sürecinin kolay geçmediğini söyleyen Şallı, “Bizler için çok iyi geçmiyor. Sektörde baya bir durgunluk var. Keyifler çok yerinde değil ama ben çalışmaya devam ediyorum. Online olarak Ebru’yu götürüyorum. Bize inşallah Amerika yolları gözüküyor” diye konuştu.

Eşi Uğur Akkuş ile ABD seyahatinden paylaşmış olduğu dinlence fotoğraflarıyla uzun bir süre konuşulan Ebru Şallı, ABD’ya iş için gittiklerini söyleyerek, “İşleri toparlayınca tatil de yaptık. Güzel oldu. Geldik ama önümüzdeki hafta yine gideceğiz” dedi.

İş dolayısıyla bir ayağı devamlı ABD’da olan meşhur ismin ABD’dan ev alıp almadığı merak edildi. Ev almadıklarını söyleyen Ebru Şallı, “Eşimin var” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde eşi Uğur Akkuş ile beraber cilt bakımı yaptırdıktan sonrasında görüntülenen Şallı, bakım yaptırmanın önemine de değindi. Eşini de bakım yaptırmaya alıştırdığın ifade eden Ebru Şallı, “Önce hayır diyor sonra evet diyor. Bence her erkek kendisine bakmalı. Pilatese gelince sadece hanımlar değil, erkeklerin de pilates yapması gerekiyor. Ama erkekler genelde pilatesten kaçıyor. Yani Türk kasına alıştılar biraz baklavaları görmek gerekiyor” dedi.

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#EbruŞallı #UğurAkkuş #Magazin

source
#HEP #KAÇIYORLAR #Ebru #Şallı #39Bitmeyen #Tatil39 #Dedikodularına #Nokta #Koydu

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *