Hilal Altınbilek ve Metin Hara aşk yaşıyor! Dikkat çeken Adriana Lima detayı…

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide rol alan Hilal Altınbilek, haftasonu BodrumBitez’deki bir plajdaydı. Yoğun geçen sezonun arkasından tatile çıkan Meşhur oyuncu kırmızı bikinisi ve fit haliyle dikkat çekmişti.

Meşhur oyuncu, Bodrum tatilini noktaladı ve sevgilisi Metin Hara ile Bozcaada‘da bir araya geldi.

Fanatikleri tarafınca görüntülenen ikilinin sarmaş dolaş halleri objektiflere yansıdı.

Adriana ile ilişkisi oldukca konuşulmuştu

Türk yazar Metin Hara ve Adriana Lima, 2017 senesinde tanışmış ve arkadaşlıkları zaman içinde aşka dönüşmüştü. Sevgilisini Türkiye’de ziyarete gelen Lima, tatilde verdiği pozlarla oldukca konuşulmuştu.

Baş başa tatile çıkan Metin Hara ve Adriana Lima‘nın teknedeki bu pozu oldukca konuşulmuştu.

2017’nin en şaşırtıcı aşk haberiydi. Kişisel gelişim danışmanı ve yazar Metin Hara, kitaplarını Hollywood yıldızlarına tanıtmak istiyordu. Brezilyalı manken Adriana Lima o kitabı okudu, etkilenip Hara’ya bildiri yollayınca tanıştılar. Bu tanışıklık kısa zamanda aşka dönüştü. İkilinin ilişki yaşamış olduğu, ilkin havaalanında öpüştükleri kareyle, akabinde de Bodrum’daki tekne tatili fotoğraflarıyla ortaya çıktı. Uzun süre ‘reklam’ olduğu iddia edilen bu beraberlik, çeşitli ‘ayrıldılar-barıştılar’ haberleri eşliğinde devam etti.

Evlilik teklif etmişti!

Metin Hara sevgilisi Adriana Lima‘ya ABD’da katıldıkları bir partide evlilik teklifinde bulunmuştu. Çiftin bu videosunun komiklik amaçlı çekilmiş olduğu öğrenilmişti. Adriana Lima hemen sonra Hara’yı ailesiyle tanıştırmış ve o kareleri toplumsal medya hesabından paylaşmıştı.

Hara, Adriana Lima ile tanışma hikayelerini şu sözlerle anlatmıştı:

“Adriana İstanbul’dayken uçağı kaçırıyor ve bu bizim tanışmamızı sağlıyor. Ben de o sırada insanlara ‘ateşte yürüme’ eğitimi veriyordum. Yüzüm gözüm kapkara… Daha sonra buraya geldim ve bir şekilde birbirimizi tanıma şansımız oldu.”

Adriana’ya benzetiliyordu

Meşhur oyuncu Hilal Altınbilek, devamlı olarak Meşhur model Adriana Lima’ya benzetiliyordu. Sürpriz aşk ortaya çıkınca toplumsal medyada “Hilal mi, Adriana mı daha güzel?” polemiği başladı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *