Huawei, bileğe takılan giyilebilir cihazlarda dünyanın en büyük pazar payına haiz oldu

Huawei, akıllı giyilebilir ürünler geliştirmeye başladığı ilk günden beri “kullanıcılara yenilikçi ürünler sunma” felsefesine bağlı kaldı. Firmanın pil ömrü mevzusundaki teknolojik uzmanlığı ile spor ve sıhhat seyretme teknolojilerinin devamlı gelişiminden yararlanan Huawei, HUAWEI Watch GT 2 Serisi şeklinde çeşitli rekabetçi ürünleri piyasaya sürdü. Devamlı ürün yeniliğiyle hareket eden Huawei, daha çeşitli tüketici gereksinimlerini karşılamaya kendini adayarak dikkate kıymet başarılar elde etti.

HUAWEI Watch GT Serisi, Huawei giyilebilir cihazlarını sektörün ön saflarına taşıdı

Akıllı telefonlarda olduğu şeklinde, Huawei akıllı giyilebilir cihazlar alanında da önder hale geldi. HUAWEI Watch GT Serisi’nde ilk akıllı saatin doğuşundan bu yana akıllı saat serisi oldukça iyi performans gösterdi. Uzun ömürlü pille desteklenen ustalaşmış ve doğru veri seyretme kabiliyetleri ile HUAWEI Watch GT Serisi tüketicilerine daha kapsamlı, gerçek zamanlı ve kullanışlı bir spor ve yaşam seçimi deneyimi sunarak, sağlıklarını daha etkili bir halde yönetmeye yönelik proaktif bir adım atmalarına destek oldu.

Tıpkı otomotiv sektöründe kanıtlanmış bir sicile haiz “GT” serisi otomobiller şeklinde, HUAWEI Watch GT de dayanıklılık, performans ve güvenilirlik açısından önder. Huawei, kullanıcıları güçlendirirken bununla birlikte firmanın temel teknolojilerini ve sonunda kullanıcı deneyimini yükseltmek için birçok araştırmaya yatırım yapıyor. Bu keşifler ve gelişmeler Huawei’nin bugünün giyilebilir pazarında sektör lideri haline gelmesine destek oldu.

Teknolojik avantajlarla elde edilmiş rekabet pozitif yanları

Uzun süre takılması ihtiyaç duyulan bir ürün olan akıllı saatin pil performansı, tüketiciler ve benzer şekilde sektör uzmanları içinde daima kaygı mevzusu oldu. Kontrol koşullarında kullanıma bağlı olarak iki haftaya varan pil ömrüyle HUAWEI Watch GT Serisi, ultra uzun pil ömrüne haiz sektörün ilk akıllı saati oldu. HUAWEI Watch GT Serisi, tüketicinin gerçek zamanlı, devamlı sıhhat seyretme talebini karşılarken, kullananların spor ve sıhhat deneyimini kapsamlı bir halde geliştirdi.

Yepyeni HUAWEI Watch GT 2 Pro, yenilikçi bir tasarım ile kan oksijen algoritmalarının bir kombinasyonu vesilesiyle kandaki oksijen seviyelerini seyretme zorluğunu direkt çözen bütün gün SpO2 izlemeyi destekliyor. Kullanıcılar HUAWEI Watch GT 2 Serisi’nin yardımıyla kan oksijen doygunluğunu, kalp atış hızlarını ve stres seviyelerini gerçek zamanlı olarak izleyebildikleri için vücutlarındaki değişimleri proaktif olarak takip etmeleri ve kendi sağlıklarını daha iyi yönetmeleri mümkün oluyor.

Huawei bununla birlikte dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan ve ondan fazlası akıllı aşınma ürünleriyle ilgili araştırmalar için kullanılan araştırma enstitülerine haiz. Bu yüzden, Huawei’nin akıllı giyim iş kolu, müşterilere daha iyi hizmet vermek ve firmanın mahalli inovasyon yeteneklerinin küresel kıymetini oluşturmak için dünyanın en iyi inovasyon kaynaklarından ve Huawei’nin küresel kıymet zincirinin kuvvetli yönlerinden tam olarak yararlanıyor.

Huawei’nin giyilebilir cihazlarının başarısı tesadüfi değil, senelerce birikmiş teknolojik uzmanlığın sonucu. Yenilik kanalıyla pazarda hakkaten yıkıcı bir tesir yaratan Huawei’nin giyilebilir cihazları kendi teknolojik üstünlüklerini oluşturarak daha çok kullanıcıyı akıllı saat takmaya ikna ediyor ve böylece satışlarda süratli büyümeyi sürdürüyor.

Şu anda, uzun pil ömrüne haiz olan ve kullananların spor ve sıhhat gereksinimlerini karşılayan HUAWEI Watch GT 2 ile 100 spor türü için özellikler içeren ve genç tüketiciler içinde oldukça popüler olan Watch GT 2e var. HUAWEI Watch GT 2 Pro, serideki en ustalaşmış model ve kullanıcılara daha kapsamlı ve ustalaşmış bir spor ve sıhhat deneyimi sunarak spor mevzusunda daha sıhhat bilincine haiz ve istekli olmalarını sağlıyor.

Akıllı giyilebilir ürünler, hayal gücü ile dolu bir kategoridir. Huawei portföyünde akıllı saatlere ek olarak, akıllı bileklikler, akıllı gözlükler ve öteki kategoriler de var. Huawei’nin giyilebilir cihazlarının her biri, firmanın tüketicilere üstün bir ürün deneyimi sağlama mevzusundaki ileri görüşlü felsefesini somutlaştırıyor. Gelecekte Huawei, kullanıcılara sevinç ve coşku getirebilecek daha akıllı giyilebilir ürünler yaratmak için ürün geliştirme ve teknolojik yeniliğe büyük yatırım halletmeye devam edecek.

iOS ve Android cihazlarla rahat uyumluluk

Huawei Watch GT 2 Pro, mümkün olan en rahat deneyimi elde etmek için herhangi bir iOS yada Android akıllı telefonla süratli ve kolay bir halde eşleştirilebilir.

Android cihazlar için, Huawei aletinin paketinde basılı olan QR kodunu taratmak yada Huawei AppGallery’den uygulamayı indirmek kafi.

İOS kullanıcıları söz mevzusu olduğunda, Huawei Watch GT 2 Pro iOS cihazlarla kolayca eşleştirilebilir. Huawei Watch GT 2 Pro müşterilerinin tek yapması ihtiyaç duyulan, Huawei Health uygulamasını App Store’dan indirmek.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *