Hülya Avşar’dan sonrasında Ece Üner de itiraf etti! ‘En seksi organımız…’

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, yapmış olduğu göndermelerle sık sık gündeme geliyor. Tarzıyla ve açıklamalarıyla dikkat çeken Ece Üner, Ayşe Arman’a samimi itiraflarda bulunmuş oldu.

Geçtiğimiz günlerde sapyoseksüel bulunduğunu açıklayan Hülya Avşar‘dan sonrasında Üner de benzer bir izahat yapmış oldu.

Ayşe Arman Üner’e “Senin eşin de, eşi benzeri zor bulunanlardan… Deniz Bayramoğlu’nun sana kattığı nedir? Sizinki nasıl bir sevgi, yol arkadaşlığı, birliktelik? Birbirinizi nasıl zenginleştiriyorsunuz?” sorusunu sordu.

‘En seksi organımız beynimiz’

Ece Üner ise, bu soruya şu yanıtı verdi:

“Son günlerde oldukca popüler oldu fakat ben başından beri bir sapyoseksüelim! Zekaya, beyne vurgunum. Bana nazaran en seksi organımız beynimiz. Deniz oldukca berrak bir beyin, kıvrak ve ince bir zeka. Birbirimizi zihnen oldukca besliyoruz. Okuyoruz, tartışıyoruz, atışıyoruz. İyi bir sırdaş ve yol arkadaşı. Benim aşırı duygusal, hayalperest hallerimi gerçekçiliğiyle dengeliyor. Bana iyi geliyor. Sevginin ötesinde bence iyi arkadaşız biz.

Hayvanlara açtık evimizi, balkonumuzu kedi pansiyonu yaptık. Yazın Bodrum’da yaban domuzu ailesi besledik. Bahçeyi ekip biçiyoruz. Toprağa bağladı beni Deniz. Ben denizciydim -yüzdüğümüz deniz-, Deniz beni yeşilci, toprakçı yapmış oldu. Köklenmek iyi geldi. Ben ona neler öğrettim, neler kattım? Bilemem. Bir ara ona sorarsın…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *