Hülya Avşar’ın tokadı hastanelik etmişti! Ertuğrul Postoğlu o sahneyi söyledi!

Hülya Avşar ile Ertuğrul Postoğlu’nun rol almış olduğu ‘Masumiyet‘ dizisinin geçtiğimiz günlerde gerçekleşen yepyeni bölüm çekimlerine, Fenerbahçe-Beşiktaş rekabeti damgasını vurdu.    

Dizide ‘Hale Ilgaz’ karakterine yaşam veren Avşar’ın, senaryo gereği eşi ‘İsmail Ilgaz’ rolünü oynayan Ertuğrul Postoğlu’na tokat atması gerekiyordu.    

“Kartal pençesi ne yapabilir ki?” 

Postoğlu, sahnenin gerçekçi olması için Avşar’a, “Daha hızlı ve sert vur” dedi. Avşar’ın çekindiğini gören oyuncu, sanatçıyı hırslandırmak için “Esasen Kartal pençesi, bir Fenerbahçeliye ne yapabilir ki?” diye sordu.    

Bunun üstüne sıkı bir Beşiktaş taraftarı olan Hülya Avşar o şekilde bir tokat attı ki, Ertuğrul Postoğlu’nun çene kemiği çıktı. Çekim sonrası “Çenemi kapatamıyorum” diyen 54 yaşındaki oyuncu, Avşar’ın bir yakınının hastanesine götürüldü.    

Hülya Avşar, rol arkadaşından onlarca kere özür diledi. Hastanede meydana getirilen kontrollerde Postoğlu’nun çenesinde ciddi hasar meydana geldiği tespit edildi ve ilaçla tedaviye başlandı.    

“Eli çok ağırmış” 

Mevzuyla ilgili Özgürlük’e konuşan Ertuğrul Postoğlu, Magazin gündemine bomba şeklinde düşen tokat sahnesinde rol arkadaşı Avşar ile yaşadıklarını söyledi.

“Hülya yakın dostum. Sık sık FenerbahçeBeşiktaş dostluğunu yâd ediyoruz. Sahnenin gerçekçi olması için Hülya’yı bir parça harekete geçirmek istedim. Ama onun da eli çok ağırmış.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *