İbo Show Yılbaşı Hususi kısmına kimler konuk olacak? Belli oldu!

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya‘nın üstlendiği İbrahim Tatlıses‘in de sunuculuğunu yapmış olduğu İbo Show, yılbaşı hususi bölümüyle Yıldız TV‘de seyircisiyle buluşacak.

Bu fazlaca hususi programın konukları ise Gülben Ergen, Serdar Ortaç, Umut Besen, İrem Derici, Ceylan, Mahmut Tuncer, İdo Tatlıses ve Şafak Sezer olacak. Bununla beraber Oryantal Didem’de bu fazlaca hususi gecede dans performansıyla renk katacak.


Gülben Ergen’den iddialı elbise

Fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Gülben Ergen ise gecede Gülşah Saraçoğlu imzalı hususi tasarım bir elbise tercih etti. Programın merakla beklenen hususi bölümünden ilk görüntüler de geldi.


İdo Tatlıses babasının programında!

İbrahim Tatlıses‘in oğlu İdo Tatlıses, canlı performansıyla ilk kez babasının programına konuk olacak. Babası İbrahim Tatlıses’in tahtına göz diken İdo, Şafak Sezer ile yapmış olduğu büyük sürprizle herkesi şaşkına çevirecek.


İdo Tatlıses ve İrem Derici‘nin hususi hayatlarına dair yaptıkları itirafların da yer alacağı İbo Show Yılbaşı, 31 Aralık Cuma saat 20.00’da Yıldız TV’de ekrana gelecek.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *