İclal Aydın, sokak köpeklerinin saldırısına uğradı

Oyuncu ve yazar İclal Aydın, Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda sokak köpeklerinin saldırısına uğradığını deklare etti.

Toplumsal medya hesabında yaşadıklarından bahseden İclal Aydın, şunları yazdı:

“Bu sabah da her zamanki şeklinde gün ağarırken uyandık. İlk işimiz Marlon’la hela yürüyüşüne çıkmak oldu. Bir iki sokak uzaklaşmıştık ki bir grup sokak köpeği ile burun buruna geldik. Niçin bilmiyorum fakat köpekler akitaları sevmiyor. Sokak köpekleri Marlon’u görünce çılgına döndü. Gerçek bir it dalaşının ortasında kaldım. Birbirlerine o şekilde bir girdiler ki ayırmama olanak yok!

Gece yağmur yağmış. Her yer balçık içinde. Köyün her yanında her gün erkenden gürültüye süregelen site inşaatları var fakat her nede olsa o saatte bir Tanrı’ın kulu yok. Kim kimi ısırıyor, kim nereye saldırıyor karıştı. Köyümüzün fazlaca yaşlı sakat bir çoban köpeği var. Beni yerde görünce koşarak gelip beni kurtarmak için kavgaya daldı fakat onu da savuşturdular. Her neyse ki feryadıma köyün gençlerinden biri yetişti. Sokak köpeklerini kovalamayı başardı. Marlon’la balçık içinde girdik eve.

Bacağımdan ısırmış

Bacağımda, sırtımda, kollarımda ağrı hissediyordum fakat tam olarak ne işe yaradığını anlayamamıştım. Sonuçta bir it dalaşının ortasında kalmış, oğlumu sokak köpeklerine bırakmamıştım. Bir halde o arbedede ben de payıma düşeni almışımdır diyordum. Eve girince gördüm ki bir tanesi beni bacağımdan ısırmış fakat hangisi? Netice: tetanoz ve dört aşamalı kuduz aşısı programı sebebi ile bütün gezi planlarının ertelenmesi. Marlon’da asabiyet. Bende giderek artan gövde ağrısı. E, doğal sokağa çıkma korkusu… Kalbimi sızlatan o yaşlı köpek var ya… Ah canım benim be…”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *