İdo Tatlıses aleyhinde şok eden gerçek ortaya çıktı

Geçen yıl Ekim ayında nişanlanan; pandemi yüzünden düğünlerini 2 kez ertelemek zorunda kalan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli‘nin düğün hazırlıkları tam gaz sürüyor.

Snob Magazin’in haberine bakılırsa Meşhur çift, önceki gün anneleriyle beraber Nişantaşı‘nda görüntülendi. Tatlıses, “Yasemin’in gelinlik provası için geldik” dedi.

Öte taraftan İdo Tatlıses‘in korumayla gezdiği ortaya çıktı. Tatlıses’in müdafaasını görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

İdo için devletin tahsis etmiş olduğu sivil koruma, minik Tatlıses’i gölge benzer biçimde takip ederek kolluyor. Her adımında İdo Tatlıses‘in yanında olan koruma, sahneye çıkmış olduğu plaj ve barlarda kuş uçurtmuyor.

İdo Tatlıses

Ne olmuştu?

İbrahim Tatlıses, 2018 senesinde kendisini arayıp “Oğlun İdo’yu öldüreceğiz” diye tehditte bulunan kişinin kimliğinin tespit edilmesini istemişti. Savcılığa başvuran Tatlıses, “Oğlumun can ve mal güvenliği sağlansın” demişti.

Savcılık, İbrahim Tatlıses‘in bu başvurusunu dikkate alıp İdo Tatlıses‘e koruma tahsis etti.

Nişanlısı İdo’nun kısa sürede çıkacak albümünde kendisi için yazılmış hususi bir şarkı bulunduğunu doğrulayan Yasemin Şefkatli, “Evet, albümde benim için yazılan bir şarkı var ama sürpriz olsun” diyerek sır vermedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *