İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü aşk mı yaşıyor? İddialara cevap geldi!

Oyuncu İlayda Alişan’ın başı aleyhinde meydana getirilen mesnetsiz iddialarla dertte. Önceki gün toplumsal medya hesabından yapmış olduğu izahat ile üzüldüğünü ifade eden İlayda Alişan, yıprandığına vurgu yaparak kendisinin yalnızca mesleği ile anılmak istediğini dile getirdi.

Öte taraftan iddialara Serkay Tütüncü‘den hemen hemen bir cevap gelmemesi ise dikkat çekti.

Dizi bitti, vakalar bitmedi

Geçtiğimiz haftalarda ilkin gösterim günü değişen, peşinden da final yapma sonucu alınan Masumiyet dizisinde ipler iyice gerildi. Dizi bitse de oyuncular aleyhinde çıkan o iddialar ortalığı iyice kızıştırdı.

Final kararının peşinden İlayda Alişan, Serkay Tütüncü ve Deniz Işın’ın gerçek hayatlarındaki dostluk toplumsal medyanın gündemine düştü. Yakın dostlar beraber tatile çıkmasıyla dikkat çekerken üzerine Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın gerçek hayatta da sevgili oldukları iddiaları konuşulmaya başlandı.

O iddilar kötü kızdırdı

Ortaya atılan iddialara daha çok dayanmayan Alişan, sessizliğini bozarak Instagram hesabından izahat yapmış oldu.

Alişan, mevzuya ilişkin olarak “Bir süredir hakkımda çıkan haberleri üzülerek takip ediyorum. Uzun süreden beri hayatımda kimse yok ve yazılanlar hem ailemi hem de beni fazlasıyla yıpratıyor. Kariyerime odaklandığım bu zamanda mesleğim haricinde herhangi bir mevzuyla gündeme gelmek istemem. Sizden de aynı hassasiyeti göstermenizi rica ediyorum” ifadelerine yer verdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *