İlayda Şeker, İsmail Balaban ile evliliğe yeşil ışık yaktı

Survivor‘ yarışmasından sonrasında aşk yaşamaya başlamış olan İlayda Şeker ve İsmail Balaban‘ın ilişkisi doludizgin devam ediyor. İlayda Şeker, toplumsal medya hesabı üstünden gerçekleştirdiği soru-cevap etkinliğinde verdiği yanıtlarla, evliliğe yeşil yaktı.

Her fırsatta Balaban’ın memleketi Antalya Akçay‘a giden İlayda Şeker, takipçisinden gelen ”Düğün ne süre?” sorusuna, ”Dostlar, bilmiyorum bilincinde mısınız? Ben Antalya’da yaşıyorum. Sizce niçin?” yanıtını verdi.


Şeker, ”5 yıl sonrasında kendini nerede görüyorsun?” sorusuna ise ”Elmalı Akçay’da görüyorum” yanıtını vererek, evlilik iddialarını güçlendirdi.


Yürekli pozlarıyla oldukca konuşulan İlayda Şeker, İsmail Balaban ile aşkını duyuru ettikten sonrasında, yürekli paylaşımlarını sildi.

Magazin kulislerinde konuşulan iddialara nazaran İlayda Şeker’in iddialı pozlarını silmesinin sebebi olarak İsmail Balaban gösteriliyor.

İlayda Şeker ile aşk yaşayan İsmail Balaban’ın sevgilisinin profilinde yer edinen görüntüleri fazla yürekli bularak kıskançlık yapmış olduğu iddia edildi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *