İlk kez deklare etti! Oyuncu Göksu Başaran’dan fazlaca acı itiraf! ‘Yaşam kadınlığı yaptım’

Bulgaristanlı oyuncu Göksu Başaran, yaşam öyküsünü Gökhan Çınar’ın Youtube kanalını Bana Nazaran TV’deki ‘Geçecek mi?’ programında söyledi.

Bulgaristan’da yetiştirme yurdundan ailesi tarafınca 5 yaşlarında evlatlık edinildiğini söyleyen 41 yaşındaki oyuncu, 14 yaşlarında Türkiye’ye geldiği deklare etti.

İstanbul’a vardığında LGBT’lilere karşı fazlaca büyük bir sertlik bulunduğunu belirten Başaran, o zamanlar Avcılar’da oturduğunu ve yolla yürürken arkasından taş attıklarını beyan etti.

Kendisi için en uygun ve rahat yaşayabileceği yerin İzmir bulunduğunu kaydeden Başaran, “İzmir’e gittim. Tabi orada başladı hayatım. Orada çalışmak zorunda kaldım” dedi.

“Hayat kadınlığı yaptım”

Ailesinden saklamış olduğu bir gerçeği ilk kez açıklayan oyuncu, “Ne yaptınız diye soracak olursanız, tabiî ki hayat kadınlığı yaptım. Çok acı…” ifadelerini kullandı.

Avrupa Yakası ile oyunculuğa başladı

Avrupa Yakası’nda figüranlık yaparak oyunculuğa başladığını açıklayan Başaran, o günden sonrasında yaşam kadınlığını bırakarak oyunculuk hayata geçirmeye başladığını söylemiş oldu.

Kolay para kazanmayı bıraktığını belirten oyuncu, zor para kazanma yolunu seçtiğini kaydetti. Göksu Başaran, büyük paralar kazanmadığını fakat bundan mutlu bulunduğunu dile getirdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *