İlker Kaleli, eski aşkı Burçin Terzioğlu’nu sildi

Ocak ayında şef Hazer Amani’den boşanan müzisyen Sıla, iki ay ilkin Meşhur oyuncu İlker Kaleli ile yepyeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu. Sürpriz birlikteliğinin yankıları sürerken, şaşırtan bir gelişme yaşandı.

Kaleli, üç yıl ilkin yollarını ayırdığı eski aşkı Burçin Terzioğlu‘nu toplumsal medya hesabından sildi. Spor eğitmeni olan Ümit Duygu ile aşk yaşayan Terzioğlu ise Kaleli’yi takip etmeye devam ediyor.

“Dost kaldık” demişti

Burçin Terzioğlu, ‘Poyraz Karayel’ dizisinde tanıştıktan sonrasında 3,5 yıl aşk yaşamış olduğu eski aşkı İlker Kaleli ile ilgili sorulara, “İlişkimiz bitti ama düşman değiliz. Dost olarak kaldık. Bununla ilgili çok konuşmaya gerek yok” şeklinde cevap vermişti.

41 yaşındaki Meşhur oyuncu, şimdilerde spor eğitmeni olan Ümit Duygu ile beraberlik yaşıyor.

Aşkını duyuru etmişti

Bir süredir aşk iddiaları karşısında sessiz kalan Sıla ile İlker Kaleli, Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birlikteliklerini duyuru etmişti.

Kaleli, sevgilisiyle fotoğrafını, “Gelirmiş… Bazen biri gelirmiş kalbin en kıymet köşesine… Bilmediğim, canımdan can bir yere…” notuyla paylaşmıştı.

“Canımın canı”

Sıla ise yayınladığı bu kareye, “Diyecek afili söz çok; fakat söze ne hacet… Konu sen olunca afili olan kalbim. Şu canımın canısın” notunu düşmüştü.

Sadece Meşhur şarkıcının Kaleli için kullandığı, “Canımın canısın” sözünü geçtiğimiz yıl eski eşi Hazer Amani ile paylaşımında da kullandığı ortaya çıkmıştı.

Toplumsal medyada gündem oldu

Sıla, Amani ile bu fotoğrafını, “Canımın canısın” mesajı ile yayınlamıştı. 40 yaşındaki şarkıcının eski eşi ve yepyeni sevgilisi için kullandığı kelimeler toplumsal medyada oldukça konuşulmuştu.

Geçen yıl evliliğe ilk adımını atmıştı

Sıla, Ahmet Kaide‘dan ayrıldıktan sonrasında şef Hazer Amani ile geçtiğimiz yıl ocak ayında nikah masasına oturmuştu. Sadece Meşhur şarkıcının birlikteliği oldukça uzun sürmemiş ve boşanmıştı.

İkili, ayrılık haberlerini de toplumsal medyadan duyurmuştu:

“Evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir. Sağlığın, sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu “haber”in bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik.”

Sıla ve Amani, 5 ay ilkin Bodrum’da tek celsede boşanmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *