‘İmparator’ İbrahim Tatlıses, seneler sonrasında tekrardan Kuruçeşme Açıkhava’da sahne aldı

İmparator lakabıyla tanınan Meşhur sanatçı İbrahim Tatlıses, 12 senenin arkasından Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında Kuruçeşme Açıkhava‘da sahne aldı.

Poll Production organizasyonuyla düzenlenen konserde sanatçı için hususi bir dekor tasarlanırken geniş bir orkestra ekibi Tatlıses’e birlikte rol aldı.

Sahneye çıkmış olduğu ilk anda duygusal anlamış olur yaşayan Tatlıses, konseri kendisine çıkmış bir ulusal piyango olarak tanımladı ve “Allah, ‘yürü ya kulum’ derse, kimse ona ‘dur’ diyemez. Her şey de Allah’tan gelir. Sizleri seviyorum, sayıyorum. Mutluyum.” dedi.

İki bölümden oluşan konserde gece yarısına dek sahnede kalan usta sanatçı, sabaha kadar Konser verebileceğini beyan etti.

Seyircilerin de şarkılara eşlik etmiş olduğu konserde İbrahim Tatlıses, “Haydi Söyle”, “Bebeğim”, “Kavur Balıkları”, “Evlerinin Önü Boyalı Direk”, “Yalnızım” ve “Ne Sevdalar Yaşadım”ın da aralarında bulunmuş olduğu birçok sevilen yapıt seslendirdi.

Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserde Şafak Sezer, Gülben Ergen ve Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak‘ın yanı sıra sanat dünyasından birçok şahıs seyirciler içinde yer aldı.

Biletlerin günler öncesinde tükendiği konser, 24 ve 25 Eylül’de de Kuruçeşme Açıkhava‘da gerçekleştirilecek.



Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *