İNSANLAR YEDİ BEN DİKKAT ETTİM | Oyuncu Yusuf Çim Hangi Diziyle Dönüyor?. . ► .
., .

Yusuf Çim, önceki gün Nişantaşı’nda MedyaCini.net kameralarına yansıdı. 29 yaşına basan yakışıklı oyuncu basın mensuplarıyla söyleşi etti.

Arkadaşıyla hava almaya çıktığını söyleyen Yusuf Çim, “Bugün doğum günüm. Dün akşam arkadaşlarımızla yemek yedik. Bu akşam da ufak bir yemek yiyeceğiz. Ailemizle arkadaşlarımızla kutluyoruz. Güzel şekilde geçiyor” dedi.

Genç oyuncu, doğum günü için kendisine gelen hediyeler sorulunca, bir bağış kampanyası açtığını söylemiş oldu. Konuşmasına devam eden Çim şunları kaydetti: “Zaten Instagram’da da yazıyor. Linkini bıraktım. Arkadaşlarım küçük büyük demeden oraya bağışlar yaptılar.”

Projeleri sorulunca “Bir dizide konuk oyuncu olmuştum o yayınlanacak. Çok güzel geçti çok keyifliydi” şeklinde yanıt veren meşhur oyuncu, “Onun haricinde görüştüğüm bir iş var. Çok güzel gidiyor. Zaten yakında da söyleyeceğim” ifadelerini kullandı.

Oldukça fit görünen Yusuf Çim, bununla ilgili ise pandemi döneminde daha oldukca spor halletmeye başladığını söylemiş oldu ve “İnsanlar pandemi döneminde dinlendi, yemek aldı, yemek yedi… Ben o sırada daha çok dikkat ettim; spor yapmaya başladım” dedi.

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#YusufÇim #Magazin #MagazinBurada

source
#İNSANLAR #YEDİ #BEN #DİKKAT #ETTİM #Oyuncu #Yusuf #Çim #Hangi #Diziyle #Dönüyor

12 Comments
  1. noname 63 Mart 19, 2021 Reply
  2. Nikita Petroski Mart 19, 2021 Reply
  3. Alicia Orozco Mart 19, 2021 Reply
  4. Rose Delfin Mart 19, 2021 Reply
  5. Edian SALOMÃO Mart 19, 2021 Reply
  6. Edian SALOMÃO Mart 19, 2021 Reply
  7. Pilar Silva Mart 19, 2021 Reply
  8. Zehra asli Ulger Mart 19, 2021 Reply
  9. Ayala Liina Mart 19, 2021 Reply
  10. Nehir _ Mart 19, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *