İrem Derici’nin babası Hulusi Derici ile Selma Derici boşanıyor

Müzisyen İrem Derici’nin babası reklamcı Hulusi Derici, 21 senelik eşi ve iki çocuğunun anası Selma Derici’ye kadınlık görevini yerine getirmediği ve sözlü sertlik uyguladığı sebebi öne sürülerek ayrılma davası açtı.

1 milyon lira tazminat talep eden ve iki çocuğunun velayetini isteyen Hulusi Derici, eşinin kendisine ilişkin olan malları üstüne geçirerek iyi niyetini istismar ettiğini de öne sürdü.

Özgürlük’ten Özge Eğrikar’ın haberine bakılırsa, 2019’da Hulusi Derici’nin şirketinde ekonomik kriz çıktığının anlatıldığı dilekçede, “Hulusi Derici, bu krizin önüne geçmek için eşinden yardım istemiştir. Eşiyle Hulusi Derici arasında sözleşme imzalanmıştır. Selma Derici sözleşme adı altında kendisine devredilen Bodrum’daki evin kendisine ait olduğunu ve Hulusi Derici’ye iade etmeyeceğini dile getirmiştir. Tarafların boşanmalarını, 500 bin lira maddi, 500 bin lira manevi tazminat ile iki çocuğun velayetinin babaya verilmesini talep ediyoruz. Çocuklar için 10 bin lira nafaka ile Bodrum’daki 3 mesken ile Zekeriyaköy’deki 2 meskene tedbir konulmasını istiyoruz” denildi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *