İrem Derici’nin Harbiye imgesel gerçek oldu

Konser süresince 30 kişilik dans ekibiyle dans edip görsel şovlarıyla etkisi altına alan bir performans sergileyen 34 yaşındaki müzisyen İrem Derici, unutulmaz bir geceye imza attı.

Milliyet’ten Sercan Kısmet’in haberine gore, sahnelerdeki onuncu yılını kutladığını ve Harbiye Açıkhava‘ya çıkarak yedi yıl önceki sözünü gerçekleştirdiğini söyleyen Derici, “Sahnemiz üç katlı, Türkiye’de kurulmamış sahne bu zamana kadar. 30 dansçım bana eşlik edecek. Benim ruh halim gibi. Bir anda ‘Haftaya müziği bırakıyorum Marmaris’e yerleşiyorum’ diyebilirim, benim gibi şizofren bir sahne olacak” diye konuştu.

“450 bin TL harcadım”

Hazırladığı görsel şovlar ve sahnesi için büyük para harcadığını, sahneden kazandığını gene işine yatırdığını özetleyen Derici şu şekilde konuştu:

“450 bin lira harcadım. Ben hiçbir süre yatlar, katlar, kolunda pırlantalar, altımda son model otomobiller bir tip olmadım. Senelerdir aynı arabayı kullanıyorum. Bu şekilde maddiyatta gözüm olmadı, kazanayım ki işime yatırayım diye düşündüm hep kliplerimde, şarkılarımda, sahnelerimde. Pandemiden sonrasında çıktığım bütün sahne ve konser paralarımı, üstüne cebimden de koyup buraya yatırdım. Bunu yapmazsam rahat uyuyamam, bu benim işime saygımdır. Cem Belevi ile adının aşk dedikodularına karıştığı iddiaların gerçeği yansıtmadığını, dost olduklarını ve aynı basın danışmanıyla çalıştıklarını özetleyen müzisyen “Yakıştırmanız fazlaca tatlı fakat her seferinde aynı cevabı vermek yordu…

Sırtıma alıp geleceğim

Bu gece Simge, Berkay ve Cem dostum yanımda olmadı fakat çiçeklerini yolladı. Hayatımda biri olursa sırtıma alıp geleceğim kurbanlık koyun şeklinde.”

Konser öncesi Cem Belevi‘nin, Derici için gönderilmiş olduğu ve üstünde “Bütün hayallerin bu gün şeklinde gerçek olsun’ yazan güller ve papatyalardan oluşan devasa bir çiçek buketi gözlerden kaçmadı.      

Konser öncesi kulis arkasından babası Hulusi Derici ve kardeşlerini görünce “Hayatımda ilk defa bütün kardeşlerim burada” diyen müzisyen, konser esnasında ise protokol kısmının son esnasında kendisini izleyen babası ve kardeşlerine “Baba sizi arkaya mı attılar” diyerek şakayla takıldı.         

Derici’yi izlemeye gelenler içinde babası Hulusi Derici ve kardeşleri, Sinan Akçıl ile eşi Burcu Kıratlı, Ece Seçkin, Enis Arıkan şeklinde adlar yer aldı.

“Herkes cebinden harcıyor”

Konser öncesi eşi Burcu Kıratlı ile kulis arkasında poz veren Sinan Akçıl ise, Harbiye sahnesine bir çok ismin cebinden para harcayarak çıktığını açıklayıp şu şekilde konuştu:

“Ben buraya çıkmıyorum çünkü burası biraz prestij yeri ve burada biraz kendi cebinden para harcıyor… Ben istiyorum ki o dengeler düzeldikten sonra buraya çıkalım. Öyle bir hayalim de yok burada genelde Tarkan hariç hepsi cebinden para harcıyor. Biz de eş dost kontenjandan geldik, satanlar da oluyor İrem’in başarılı satış yaptığını düşünüyorum ama genelde o işlerde var tabii. Bence sanat adına devam etmeli bu işler.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *