İrem Helvacıoğlu deklare etti! Özcan Deniz’i Instagram’dan niçin sildi?

Oyuncu İrem Helvacıoğlu, son dizi projesinde beraber çalmış olduğu rol arkadaşı Özcan Deniz’in kendisini toplumsal medya hesabı Instagram‘dan takipten çıkmasına anlam veremediğini söylemiş oldu.

“Özcan sildi, ben de sildim”

Milliyet’ten Seçkin Şenvardar’n haberine bakılırsa, bir organizasyonda görüntülenen oyuncu, Deniz’in kendisini takipten çıkıp, eski fotoğraflarını silmesi üstüne kendisinin de buna aynı şekilde karşılık verdiğini deklare etti.

Durumu anlayamadığını belirten Helvacıoğlu, “Kırılma değil, anlam veremedim. O fotoğrafları sildi, bu hareketi tepki olarak yapıp yapmadığını anlayamadığım için ben de sildim” dedi.     

      

“Takip etmenin anlamı yok”

Meşhur oyuncu, “Madem fotoğrafları siliyoruz, o zaman gerek yok. Yani birbirimizi bu şekilde görüyor ve bir şeyler için takip ediyor olmak istemiyorum” ifadelerini kullandı.

31 yaşındaki güzel, “Birini takip etmek için takip etmenin anlamı olmadığını düşünüyorum” sözleriyle, Magazin gündemine gelen vakaya açıklık getirdi.

İrem Helvacıoğlu ile Özcan Deniz‘in başrollerinde yer almış olduğu ‘Seni Oldukça Bekledim’ dizisi, beklenen ilgiyi göremeyince erken final yapmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *