İrem Helvacıoğlu ile Yaratı Alp’in ayrılmış olduğu ortaya çıktı

Son devrin popüler oyuncularından İrem Helvacıoğlu, SHOW TV’yi evinde ağırladı. İş ve hususi hayatıyla ilgili samimi açıklamalar icra eden Helvacıoğlu, Özcan Deniz ile yaşamış olduğu tartışma, biten ilişkisi ve canlandırmak istediği oyuncu Ayşen Gruda aleyhinde konuştu.

“Herkesle arkadaş olamazsın, bazılarını sadece tanırsın”

Evini gezerken fotoğraf köşesinde bütün rol dostlarıyla fotoğrafı olmasına karşın Özcan Deniz‘le fotoğrafına yer vermeyen İrem Helvacıoğlu o mevzuyla ilgili soruya, “Arkadaş olmak benim için çok büyük bir adım. Bazı insanlarla tanışırsın, illa ki zaman geçirdiğin herkesle arkadaş olamazsın. Biriyle tanıştın diye arkadaş olmana gerek yok” diyerek Özcan Deniz’le yaşamış olduğu fotoğraf silme tartışmasından sonrasında buzların erimediğini gösterdi.

“Ayşen Gruda’yı oynamak isterdim”

Ayşen Gruda‘nın yaşamını canlandırmak istediğini dile getiren İrem Helvacıoğlu, “Ayşen Gruda‘nın öyküsü ilginç olabilir. Hep beğendiğim, iyi yer etmiş bir oyuncu ama yaşantısında neler olduğu merak uyandırabilir” ifadelerini kullandı.

“Estetiğim yok, botoksum var”

Kimi süre estetikli olduğu iddia edilen İrem Helvacıoğlu bu mevzuya ilişkin soruya ise, “Estetiğim yok ama botoks yaptırıyorum. Dudaklarım iri olduğu için hep estetik sanılıyor ama değil. Çenem de doğuştan sivri. Alnımda net çizgiler olduğu için ifademin önüne geçmemesi için botoksla kapatıyorum” dedi.

“Kalbim boş, ilişkim bitti”

Karşı cinste bencillikten asla hoşlanmadığını söyleyen Meşhur oyuncu, mevzu aşktan açılmışken kalbinin boş bulunduğunu söylemiş oldu ve sevgilisi Yaratı Alp‘ten ayrıldığını itiraf etti.

Helvacıoğlu, ayrılığın detaylarına ilişkin konuşmak istemezken, “Barışma ihtimaliniz var mı?” sorusuna, “O konulara girmeyelim” diyerek cevap verdi. Güzel oyuncu, sevgilisinden hemen hemen 20 gün ilkin ayrıldığını da söylemiş oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *