İrem Sak ile Furkan Korkmaz aşk mı yaşıyor? Gerçek ortaya çıktı!

Ulusal basketbolcu Furkan Korkmaz ile geçtiğimiz günlerde beraber görüntülenen ve aralarında çıkan aşk dedikodularına sessiz kalan İrem Sak, ilk kez konuştu.

Milliyet’ten Mesut Yılmaz’ın haberine görei önceki gün Etiler‘de objektiflere yansıyan güzel oyuncu, çıkan aşk dedikodularıyla ilgili olarak, “Yemek yedik beraber sadece, arkadaşız” diyerek, sanat toplumunun klişe cevaplarından birini vererek gülümsedi.         

‘Çağıl Hanım’ isminde dizi ile ekranlara dönecek olan Sak, “Ön hazırlıklara erken başladık. Çok güzel bir proje olacak. Birçok konuk oyuncu da olacak. Beni aşırı heyecanlandıran bir proje oldu” dedi.               

Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan Furkan Korkmaz ve İrem Sak, ilk kez aynı kareye girdi. İkili, Yeniköy’de bulunan bir kebapçı girişinde görüntülendi.

“Siz nereden çıktınız?”

Aniden basın mensuplarını karşısında gören İrem Sak, ne yapacağını şaşırdı. Meşhur oyuncu, “Aman, siz nereden çıktınız?” diyerek, tepkisini dile getirdi.

“Onlar sadece arkadaş”

Sevgilisinin arkasından koşar adım mekana giren Furkan Korkmaz, soruları yanıtsız bıraktı. Oyuncunun menajeri ise derhal gazetecileri arayarak “Onlar sadece iki yakın arkadaş. Aralarında 11 yaş var” diyerek aşkı yalan olduğunu beyan etti.

Mekan çıkışında da muhabirlerin sorularını yanıtsız bırakmayı yeğleyen ikilinin, gülerek oradan uzaklaşması dikkat çekti.



Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *