Irina Shayk ve Kanye West, ilişkilerini yürütemedi

2014 senesinde Kim Kardashian ile dünyaevine giren ve şimdilerde ise ayrılma aşamasında olan Amerikalı rapçi Kanye West‘in, Bradley Cooper ile ayrılığından sonrasında adı kimselerle anılmayan Rus model Irina Shayk (35) ile aşk yaşamaya başladığı öne sürülmüştü.

Mevzuyla ilgili hemen hemen bir açıklamada bulunmayan West ve Shayk’a yakın bir kaynak, ikili aleyhinde çıkan ilişki iddialarını yalan olduğunu beyan etti.

“Onunla ilişki yaşamak istemiyor”

Page Six’e konuşan bir kaynak, Irina Shayk‘ın Kanye West‘e karşı duygularını anlatırken, “Irina, Kanye’yi arkadaşça seviyor ve onunla bir ilişki yaşamak istemiyor” dedi.

“Irina Shayk yalnız olmaktan memnun”

Aynı şahıs, Irina ve Kanye ikilisinin beraber Paris’e gitmesi sorulduğunda ise, “Irina, Kanye’nin partisine bir arkadaşı olarak gitti. Orada 50 kişi daha vardı” diye cevap verdi.

“Irina şu anda biriyle anılmak istemiyor” ifadelerini kullanan kaynak, Shayk için, “Yalnız olmaktan memnun” dedi.

Paris’te doğum günü kutlaması

Kanye West, 44. yaşını geçtiğimiz haftalarda Irina Shayk ile beraber Fransa’da kutlamıştı. İkili, aşk söylentilerinin arkasından ilk kez ekrana gelmişti. West’in doğum gününde Shayk ile beraber Provence’ta geceliği bin 550 euro olan dinlence köyünü üç gün kapattığı öğrenilmişti. Meşhur rapçisinin 28 villadan oluşan otele 130 bin 200 euro (1.3 milyon TL) ödediğine ilişkin iddialar basına yansımıştı.

“Ortak noktamız yok”

Yaşananlardan sonrasında Kim Kardashian, 14 yıl sonrasında final meydana getiren reality şovunda ayrılıkla ilgili konuşmuştu. Kardashian, “Kanye ile ortak bir noktamız olmadığını anladığım için ayrılmak istedim. Terapiste gidince bu evlilikte mutsuz olduğumu fark ettim” demişti.

Meşhur yıldız ek olarak, hayalindeki adam aleyhinde “Peşinden sürükleneceğim birini değil her şeyi birlikte çözebileceğimiz birini istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

İlk söylenti Instagram’da çıktı

West ile Shayk’ın ‘aşk’ söylentisi, ‘DeuxMoi’ adlı Instagram hesabından meydana getirilen paylaşımlarla ortaya çıkmıştı. İsimsiz bir kullanıcının, “Kanye West, şimdi gizlice Irina Shayk, namı diğer Bradley Cooper’ın bebeğinin annesiyle çıkıyor” mesajı dedikoduları alevlendirmişti.

11 senedir tanışıyorlar

Irina Shayk, 2010 senesinde West’in “Power” müzik videosunda yer almış ve bu video Meşhur modelin şöhret basamaklarını süratli çıkmasında etkili olmuştu. West ile Shayk, 2012 Paris Moda Haftası’nda da beraber eğlenirken görülmüştü.

West’in, Kim Kardashian ile ayrılma davası sürüyor. Kim Kardashian ve Kanye West, bu süreçte uyumlu olmayı sürdürüyor. Evlilik sözleşmesine bağlı kalan ikili, ek olarak evlatlarının ortak velayeti mevzusunda da aynı fikir.

‘İhanet’ iddiaları ayrılık getirdi

Shayk, arkasından kızı Lea’nın babası olan Bradley Cooper ile beraberlik yaşamaya başlamış sadece 2019 senesinde yollarını ayırmıştı. İkilinin ayrılık sebebi olarak ise müzisyen Lady Gaga gösterilmişti.

‘A Yıldız Is Born’ filmindeki rol arkadaşı Lady Gaga ile Bradley Cooper aleyhinde çıkan aşk dedikoduları uzun süre Magazin gündemini meşgul etmişti.

Cristiano Ronaldo ile aşk yaşamıştı

Irina Shayk da 2010’da dünyaca Meşhur futbolcu Cristiano Ronaldo ile birlikteliğe başlamıştı. 2015 yılına kadar aşk yaşayan çiftten Irina, Ronaldo aleyhinde çıkan ihanet haberlerinden sonrasında ayrılık sonucu almıştı.

“Bunu açıklamak istemiyorum”

Geçtiğimiz aylarda hususi yaşamı aleyhinde niçin konuşmadığını özetleyen Shayk, “Eski ilişkim tamamen benimle alakalı bir durumdur ve özeldir. Bunu açıklamak istemiyorum çünkü içimde yaşadığım şeyler. Bir çocuk yetiştirmekle çok meşgulüm. Eğer insanlar benimle ilgili yazmak isterlerse, yaparlar ama ben kendi hayatıma ve arkadaşlarıma odaklandım. Geri kalanı gürültü” deHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *