İSTEDİĞİMİZ REAKSİYONU ALAMADIK | Serkay Tütüncü’den ‘Bay Yanlış’ Finali İçin Çarpıcı Açıklamalar. . ► .
., .

‘Bay Yanlış’ dizisinde Ozan Dinçer karakterine yaşam veren Serkay Tütüncü, Cihangir’de bir mekandan çıkarken MedyaCini.net kameralarına yansıdı. Rol almış olduğu dizide final sonucu verilmesiyle ilgili konuşan oyuncu dikkat çeken ifadeler kullandı.

Cuma akşamları Fox TV ekranlarında seyirciyle buluşan ‘Bay Yanlış’ adlı dizi, 14. bölüm ile beraber sonlanmış oluyor. Dizinin sevenleri bayağı fazla olmasına karşın, reytinglerde istenilen netice elde edilemedi. Bay Yanlış’ın fanatikleri final kararını eleştirirken, dizide Ozan Dinçer karakterini canlandıran Serkay Tütüncü, bu kararla ilgili konuştu.

Projenin kendileri için oldukca keyifli geçtiğini dile getiren Serkay Tütüncü, “Çok eğlenerek çektik, çok keyif aldık. Ama bu işin doğasında var sonuçta …” dedi. Yakışıklı oyuncu dizinin bitme sebebini ise şu sözlerle deklare etti: “Yani çok hakim olduğum konular değil, ben oyuncu kısmından bakıyorum sadece olaya. Seyirci ile bütünleşmesi gereken bir konu var sonuçta. Aynı reaksiyonu, istediğimiz reaksiyonu almadığımız zaman diziler bitebiliyor” şeklinde yanıt verdi.

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#SerkayTütüncü #BayYanlış #Magazin

source
#İSTEDİĞİMİZ #REAKSİYONU #ALAMADIK #Serkay #Tütüncüden #Bay #Yanlış #Finali #İçin #Çarpıcı #Açıklamalar

8 Comments
  1. İsabella Mosby Nisan 6, 2021 Reply
  2. Dorsa k.b.4 Nisan 6, 2021 Reply
  3. Emrecan Sabancı Nisan 6, 2021 Reply
  4. Eray Çelik Nisan 6, 2021 Reply
  5. Muhammed-Ali Pala Nisan 6, 2021 Reply
  6. Roza Muskudiani Nisan 6, 2021 Reply
  7. Ilyas Kipchak Nisan 6, 2021 Reply
  8. Sara Bilar 23 Nisan 6, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *