İvana Sert ve Sezer Dermenci ile nikah masasına oturuyor

İvana Sert, 2020’de aşk yaşamaya başladığı turizmci sevgilisi Sezer Dermenci’den geçtiğimiz Mart ayında evlilik teklifi almıştı.

“Allah dualarımı duydu ve kabul etti, bana istediğim adamı yolladı” diyen İvana, ayağını yerden kesen aşkı ile kasımda nikah masasına oturacak.          

Bir aksilik eğer olmazsa hem İzmir’de, hem de İstanbul’da iki ufak düğün yapılacak. Sevgililer hafta sonunu İzmir Urla’da geçirdi.

Yanlarında İvana’nın eski eşi Yurdal Sert’ten olan oğlu Ateş de vardı. Sosyetik güzel, Sezer Dermenci’ye “Evet” yanıtını vermeden ilkin 15 yaşındaki oğlundan onay aldı.            

Nafakayı azca bulmuştu

Meşhur modacı, 2013 senesinde boşandığı Yurdal Sert’in ödediği 5 bin TL’lik nafakanın, oğlu Ateş’in eğitim harcamalarına yetmediği için yüzde 300 zam yapılmasını isteyerek açmış olduğu davayla ilgili izahat yapmıştı.

İvana Sert, eski eşi Yurdal Sert‘in “İşlerim yolunda gitmiyor” şeklindeki savunmasına, “Hepimizin işleri kötü gidiyor ama çocuğumuz var ve ona bakmak zorundayız, bu kadar yani” karşılığını verdi.

2004’te dünyaevine giren Yurdal Sert ve İvana Sert‘in eşiyle olan evliliği dokuz yıl sürmüştü. Çiftin bu evliliğinden Kayon Ateş Sert isminde bir evlatları oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *