Jack Wolfskin’den 40. yıla hususi koleksiyon

Nisan ayı itibariyle SPX mağazaları ve spx.com.tr’de de satışa sunulacak Jack Wolfskin 40. yıl koleksiyonunda dinamik tasarım ve kuvvetli renkler, yenilikçi malzemeler ve muhteşem performans ile karakterize edilen ürünler serüven tutkunu hanım ve erkekler ile buluşuyor.

Çevre bilincine haiz sürdürülebilir ürünler

Jack Wolfskin’in 40. yıl koleksiyonunda yer edinen Offshore hanım ve adam ceket, sıfır atık konseptine uygun Texapore Ecoshpere malzemeler kullanılarak tasarlandı. Yüzde 100 geri dönüştürülmüş polyesterlerden üretilen 20.000 mm’ye kadar su geçirmezlik ve 15.000 g/m2/24h nefes alabilirlik özellikleri ile rüzgârda ve yağmurda dışarıdayken ihtiyacınız olan bütün işlevsel özelliklere haiz.

Starboard hanım ve adam ceket ise çevre bilincine haiz sürdürülebilir ürünlerden polar, organik pamuk ve geri dönüştürülmüş polyesterden üretildi. Erkekler için gece mavisi ve turuncu renklerde, hanımlarda ise beyaz ve gece mavisi renklerde tasarlandı.

Dünyayı dolaşan maceracılar için muhteşem bir tişört olarak tasarlanan Established tişört, organik pamuklu ve yalnızca geri dönüştürülmüş deniz çöplerinden üretilen SEAQUAL polyesterden oluşmuş hafifçe, yumuşak ve esnek kumaşa haiz. Turuncu, gece mavisi beyaz renk alternatifleri ile maceracı adamların beğenisine sunuldu.

Önü göze çarpan bir grafik baskı ile süslenen Navigation hanım tişört, organik pamuk ve geri dönüştürülmüş polyesterden üretildi. Ciltte hafifçe ve pürüzsüz bir his veren tişört gece mavisi, kırmızı ve beyaz renklerinden oluşuyor.

Maksimum hareket özgürlüğü için optimum uyum elde eden yüzde 100 geri dönüştürülmüş ürünlerden oluşan Jack Wolfskin’in 40.yıl koleksiyonu SPX mağazalarında ve web mağazası spx.com.tr’de hanım ve erkekler ile buluşuyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *