Jack Wolfskin’den sürdürülebilir kumaşlı, şık ve fonksiyonel ceketler

Outdoor trendlerine yön veren yenilikçi modelleriyle kullanıcılarının gereksinimlerini kusursuzca karşılayan Jack Wolfskin, bütün ürün kategorilerinde olduğu şeklinde ceket grubunda da fark yaratan bir koleksiyon sergiliyor.

Sportif tasarımları ve fonksiyonel yapılarıyla hem doğada ve hem şehirde kullanılabilen ceketler, konforu ve kaliteyi beraber sunuyor. Jack Wolfskin, outdoor tutkunlarının içindeki maceracı ruhu uyandıran ceketlerle sezona dinamizm katıyor. 

Rüzgâr ve su geçirmiyor

Jack Wolfskin DNA SUPERNOVA 3IN1 M ceket, soğuk, yağmurlu yada rüzgârlı havalarda devamlı sıcak ve kuru kalmayı sağlıyor. İlhamını “Köklere geri dönmek” mottosundan alan ceket, Jack Wolfskin’in sürdürülebilir moda anlayışını ortaya koyuyor. DNA SUPERNOVA 3IN1 M’in kabuk ceketi, geri dönüştürülmüş TEXAPORE kumaştan oluşuyor.

Ergonomik fermuar sistemi yardımıyla birkaç değişik giyim seçeneğine olanak tanıyan DNA SUPERNOVA 3IN1 M, rüzgâr ve su geçirmeyen özellikleriyle outdoor aktivitelerinin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Şık retro tasarımıyla dikkat çekiyor

Negatif hava koşulları ile başa çıkmak için kafi bir donanıma haiz olan DNA RHAPSODY 3IN1 W ceket, işlevsel yapısıyla soğuk ve yağışlı havalarda meydana getirilen yürüyüşlere muhteşem uyum sağlıyor. Şık bir retro tasarıma haiz olmasının yanı sıra kullanıcıları sıcacık tutan bu fonksiyonel ceket, su geçirmiyor ve nefes alabiliyor. Model, kabuk ceketin yanı sıra sıcak, aşınmaya dayanıklı bir polar iç ceketten oluyor.

DNA RHAPSODY 3IN1 modeli, akıllı fermuar sistemi ile iki ceketin beraber sıkıştırılmasına yada ayrı ayrı giyilmesine olanak tanıyor. Bütün ana kumaşları geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen ceket, sürdürülebilir teknolojisiyle dikkat çekiyor.

Her maceraseverin dolabında bulunması ihtiyaç duyulan yepyeni Jack Wolfskin ceketleri, Türkiye’yi 30 yılı aşkın süredir en iyi outdoor ve extreme spor malzemeleriyle buluşturan SPX mağazalarında ve spx.com.tr’de müşterilerin beğenisine sunuluyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *