Jennifer Lopez ile Ben Affleck, artık ilişkilerini saklamıyor

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Jennifer Lopez ile Alex Rodriguez, ortalama iki ay ilkin yaptıkları ortak izahat ile ilişkilerinin noktaladıklarını duyurmuştu. Lopez, bu ayrılıktan kısa bir süre sonrasında 17 yıl ilkin aşk yaşamış olduğu erkek oyuncu Ben Affleck‘e geri döndü.

Akşam yemeğine çıktılar

Bir süredir gazetecilerden köşe nahiye kaçan aşıklar, artık gizlenmiyor. Çift önceki akşam Batı Hollywood‘da objektiflere takıldı. Bir restoranda akşam yemeği yiyen ikili, birbirlerine sarılarak mekana giriş yapmış oldu. Yiyecek sonrasında aşıklar evlerine doğru yol aldı.

Evlilik için tek şartı evlatları

ABD basınında yer edinen haberlere gore; Lopez ve Affleck ilişkisini ciddiyete dökmeye hazırlanıyor. Daha ilkin 3 kez nikah masasına oturan Lopez ise, evlatları tarafınca davranışlarında ölçülü davranmaktan yana. Meşhur müzisyen, Marc Anthony ile evliliğinden olan 13 yaşındaki ikizleri Emme ve Maximilian onayını almadan evlenmek istemiyor.

Çifte yakın kaynaklar, Lopez’in küllerinden doğan aşkı oldukca tutkulu yaşadığını belirterek, “Lopez, ilişkilerdeki kimyaya her zaman önem verdi. Böyle bir yıldırım aşkının kaç kez yaşanabileceğinin farkında” diyor.

Baş başa tatile çıktılar

Bir dönem ‘Bennifer’ olarak anılan ve 17 yıl sonrasında tekrardan bir araya gelen Lopez ile Affleck, geçtiğimiz haftayı Montana’da geçirmişti. İki çocuk anası Lopez ve Affleck, birkaç günlük kaçamak sonrası Los Angeles’e geri dönmüştü.

Otomobilleriyle seyir halindeyken objektiflere takılan ikiliden Ben Affleck’in sürücü koltuğunda, Jennifer Lopez’in de onun derhal yanında oturmuş olduğu görülmüştü.

Nişanlanmışlardı

Jennifer Lopez ile Ben Affleck, “The Interest” film setinde tanışmıştı sadece o dönem Meşhur müzisyen, Chris Judd ile evliydi.

Lopez, Judd’dan boşandıktan sonrasında Affleck ile büyük bir aşka yelken açmıştı. İkili, peşinden nişanlanarak, evlilik yolunda ilk adımı atmıştı. Hatta Affleck, o dönem Lopez’in albümünün en Meşhur şarkısı ‘Jenny from the Block’ın klibinde bile rol almıştı.

Düğünlerini erteleyip ayrılık sonucu almışlardı

Mutlu birliktelikleri devam eden çiftin aşkları, ortaya atılan iddiaların peşinden yarım kalmıştı. Jennifer Lopez’e 2.5 milyon dolarlık pembe elmas bir nişan yüzüğü takan Ben Affleck’in yüzüğü olmadan kulüplerde eğlenilmiş olduğu öne sürülmüştü. Meşhur aktörün film çekimi için gittiği Kanada’da bir kulüpte hanımlarla beraber olduğu da öne sürülmüştü.

İkili, haklarında çıkan bu dedikoduların peşinden ilkin evlilik tarihlerini ertelemiş, peşinden da 2004 senesinde yollarını ayırdıklarını duyurmuştu. Ayrılığı isteyen tarafın Ben Affleck olduğu konuşulurken, oyuncu kısa bir süre sonrasında Jennifer Garner ile evliliğe ilk adımını atmıştı.

Jennifer Lopez‘in de hayatına eski arkadaşı olan Meşhur müzisyen Marc Anthony girmişti.

Evlilikten vazgeçmişlerdi

Jennifer LopezAlex Rodriguez çifti, evlilik mevzusunda beklenmedik bir karar vermişti. Lopez, geçtiğimiz yıl aralık ayında nişanlısı ile beraber nikahsız yaşamayı tasarladıklarını dile getirmişti.

Müzisyen, “Bekleyip, göreceğiz. Acelemiz yok. Her şey yolunda. Doğru zamanda olacaktır” açıklamasının peşinden, “İkimiz de daha önce evlendik. Evlenmeli miyiz, evlenmemeli miyiz? Bunun bizim için anlamı ne?” ifadelerini kullanmıştı. Sadece ikili ayrıldı.

3 kez nikah masasına oturdu

Jennifer Lopez, ilk evliliğini 1997-1998 yılları aralığında oyuncu Ojani Noa ile yapmıştı. Lopez, peşinden 2001-2003 yılları aralığında gene bir başka oyuncu olan Cris Judd ile yaşamını birleştirmişti.

Müzisyen, son evliliğini de 2004 ile 2014 içinde kendisi benzer biçimde müzisyen olan Marc Anthony ile yapmıştı. Çiftin bu evlilikten dünyaya gelen ikiz çocuklar var.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *